Zobrazení: stručné / plné | Tisk

Jednotunerové přijímače pro české a slovenské programy

HD satelitní přijímače s jedním tunerem

Jednotunerové satelitní přijímače umožňují nahrávání právě sledovaného programu nebo případně nahrávání programu ze stejného transponderu (programů ze stejné frekvence).

HD satelitní přijímače s certifikovanou čtečkou jsou se zárukou kompatibility s příslušnou dekódovací kartou (Skylink, CS link, T-mobile televize). Bez certifikace není zaručena kompatibilita.

Pro kódované programy vyplývá potřeba dekódování signálu. Algoritmus je na dekódovací kartě. Poskytovatelé digitální televize Skylink, CS link a T-mobile televize využívají s novými dekódovacími kartami systém Irdeto PI-sys.

slot pro přijímače Irdeto

Pokud HD satelitní přijímač má čtečku již nějakou dekódovací kartou obsazenou, je další možností vložit dekódovací kartu do CA modulu a společně zasunout do CI slotu satelitního přijímače. Tím se rozšíří i počet možných využívaných dekódovacích systémů (Viaccess, Dre-crypt, Mediaguard...) a programové možnosti. K HDTV obrazu je nutný k propojení HDMI kabel!

Vybrané oddělení Jednotunerové UNI, CI neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

Provozovatel
  • Eltasat Group s.r.o.
    Nádražní 1797
    666 01 Tišnov
    IČO: 29314321
    DIČ: CZ 29314321