Tisk Tisk

TechniSat DIGIT ISIO S International, černý + modul TechniCrypt Irdeto CI+

Výrobce:TechniSat
Katalog. číslo:TECHDIGISIOIEBLCI
Naše cena: 8 490.00 Kč (vč. DPH)
DPH:21%
Dostupnost SKLADEM (dodání do 7 dnů) (kdy zboží dostanete?)
ks

TechniSat DIGIT ISIO S International, černý + modul TechniCrypt Irdeto CI+

Tento přijímač je výrobcem TechniSat zařazen do prémiové řady PremiumLine. Tyto přijímače nejsou určeny pro přímý prodej prostřednictvím e-shopu. V případě Vašeho zájmu o tento přijímač nás prosím kontaktujte na eltasat@eltasat.cz. Na základě Vaší poptávky Vás budeme kontaktovat ohledně možnosti dodání zboží a dalších informací. Děkujeme.

FULL HD satelitní přijímač se dvěma tunery. Přijímač je nadstandartně vybavený a vyznačuje se vysoce kvalitním obrazem a zvukem. Přesto však přijímač disponuje jednoduchým a přehledným menu.

Přijímač je vybaven 2x CONAX čtečkou a 2x CI slotem pro vložení přístupových karet / modulů. K TechniSatu DIGIT ISIO S je možné přes USB port připojit externí disk, na který můžete nahrávat Vaše oblíbené pořady. Díky dvěma tunerům je možné současně jeden program nahrávat a druhý sledovat. Pro tuto funkci je však nutné použít 2 dekódovací moduly a přístupové karty. Nahrávky jsou ukládány nekódované.

Co se týče multimédií, tak přijímač dokáže plně nahradit multimediální centrum. Po připojení k internetu (přes kabel nebo wifi) můžete prohlížet webové stránky, poslouchat internetová rádia a přijímat HbbTv. TechniSat DIGIT ISIO S samozřejmě podporuje multimediální formáty jako .ts, .Xvid, .DivX, .avi, .vob, .mkv, .mov, .mp4 a .wmv.

Technické parametry DIGIT ISIO S International:

Dekódovací modul TechniSat TechniCrypt Irdeto CI+, Skylink ready

Dekódovací CA modul TechniSat TechniCrypt Irdeto CI+ je určen pro použití se satelitními přijímači, které jsou vybaveny CI/CI+ sloty. Modul získal certifikaci Skylink ready a je ho možné používat s dekódovacími kartami Skylink Standard Irdeto HD, Skylink Výměna ICE, CS Link Irdeto i s kartami FreeSAT by UPC Direct v novém kódovacím systému Irdeto.

TechniSat TechniCrypt Irdeto CI+české menu a obsahuje užitečné funkce jako rodičovský zámek, OTA aktualizace firmwaru přes družici. K dispozici je také funkce pro vypnutí systémových nebo chybových hlášení CA modulu. Tuto funkci zejména oceníte při použití dvou dekódovacích CA modulů v jednom přijímači.

CA modul TechniSat TechniCrypt Irdeto CI+ je kompatibilní s většinou satelitních přijímačů. CA modul doporučujeme pro použití s jednotunerovými a dvoutunerovými přijímači výrobce TechniSat. Vhodný pro přijímače z řady PremiumLine Technisat DigiCorder ISIO S1, Technisat Digit ISIO S1, které můžete zakoupit na jedné z našich kamenných poboček.

Parametry CA modulu TechniSat TechniCrypt CI+:

 • Skylink ready certifikace

 • Vhodný pro karty: Skylink Standard HD Irdeto, Skylink Výměna ICE, CS Link Irdeto, FreeSAT by UPC Direct typu ICE

 • České menu

 • Rodičovský zámek

 • Vypnutí chybových a systémových hlášení

 • Možnost OTA aktualizace firmwaru přes družici • Diskuse | TechniSat DIGIT ISIO S International, černý + modul TechniCrypt Irdeto CI+

Líbí se Vám toto zboží, ale jeho cena se Vám zdá příliš vysoká? Pak vyplňte cenu, která by se Vám u tohoto produktu líbila více a zadejte svůj e-mail. Dojde-li v budoucnu ke snížení ceny na Vámi požadovanou výši a níže, budete o této skutečnosti informováni. Chcete-li být tedy informováni při každém poklesu cenu, zadejte aktuální cenu výrobku.

Max. cena v CZK: E-mail:  
Provozovatel
 • Eltasat Group s.r.o.
  Nádražní 1797
  666 01 Tišnov
  IČO: 29314321
  DIČ: CZ 29314321