PO - PÁ 8:00 - 18:00

800 404 204objednávka po telefonu

Novinky e-mailem

Provozovatel

Altronik s.r.o.
Dukelská třída 39/11
614 00 Brno

IČO: 25533916
DIČ: CZ 25533916

Tel.: 841 100 300

E-mail
HOT-LINE

 

 

Reklama:

Montážní firmy - přehled

Tisk Tisk
Technisat Technistar S2 + CA modul SMIT Irdeto CI+Detail obrázku
Doporučujeme

Technisat Technistar S2 + CA modul SMIT Irdeto CI+

Výrobce:TechniSat
Katalog. číslo:SKTECHNS2CASMIT
Záruční lhůta:24 měsíců
Recyklační poplatek:v ceně zboží
Brno shop
5
Tišnov
0
Praha
0
Olomouc
1
Zobrazit diskusi k produktu (2)
ksSkladem
Naše cena: 3349.00 Kč (vč. DPH)
Splátky od: 334.90 KčSpočítejte si splátky
DPH:20%

:: Technisat Technistar S2 + CA modulu SMIT Irdeto CI+ ::

Cenově zvýhodněný set vysoce kvalitního přijímače německého výrobce Technisat Technistar S2 a Skylink ready CA modulu SMIT Irdeto CI+. Tento set Vám zajistí příjem satelitního vysílání v té nejvyšší obrazové i zvukové kvalitě. Přijímače německého výrobce TechniSat jsou známé svou naprostou spolehlivostí a precizním zpracováním. Přijímač TechniSat TechniStar S2 je velice kompaktní satelitní přijímač s vestavěnou čtečkou karet Conax a jedním volným CI+ rozhraním. S přijímačem je možné pořídit záznam pořadu na externí USB Flashdisk nebo HDD. Přijímač se vyznačuje velice kvalitním obrazem.

CA modul SMIT Irdeto CI+, který je v setu obsažen je certifikovaným Skylink/CS link ready CA modulem, který bezproblémově spolupracuje s novými kartami Skylink ICE, Skylink Irdeto a CS Link Irdeto. Přijímač v kombinaci s tímto CA modulem lze využít i pro příjem programů s kartami T-mobile a FreeSAT by UPC direct typu ICE. CA modul má české menu a aktualizaci firmwaru přes OTA.

 Obsah sestavy:

  • 1x HD vysoce kvalitní HD satelitní přijímač TechniSat TechniStar S2

  • 1x Skylink ready certifikovaná modul SMIT Irdeto CI+

Popis přijímače Technisat TechniStar S2:

Kompaktní HDTV satelitní přijímač německého výrobce Technisat s dlouholetou tradicí na trhu satelitní techniky. TechniSat TechniStar S2 černý je modifikací přijímače Technisat Technistar S1 a ponechal si především jeho kvality, které spočívají ve vysoké kvalitě obrazu i zvuku. S přijímačem je možné přijímat jak volné, tak i kódované programy. Přijímač je vybaven jednou čtečkou karet Conax a jedním volným CI+ slotem. TechniSat TechniStar S2 má přehledné české menu i české EPG a teletext.

Přijímač TechniSat TechniStar S2 Vám umožní díky funkci PVR uložení nahrávek na připojenýFlashdisk nebo USB HDD. Zaznamenávat lze pouze sledovaný program. Vaše uložené záznamy lze i následně upravit, přijímač je totiž vybaven funkcí střihu. Díky této funkci lze snadno odstranit z nahrávek nežádoucí reklamní spoty. Přijímač navíc umí přehrávat některá multimédia jako jsou obrázky JPEG, hudba ve formátech MP3 a MP2 nebo video soubory ve formátu TS, TS4 a VOB. Tato multimédia lze přehrávat jak přes USB, tak ze zařízení připojených do domácí sítě. K síti se lze připojit i bezdrátově pomocí WLAN adaptéru (není součástí balení).

Zajímavou funkcí může pro někoho být funkce TechniFamily, díky které si můžete vytvořit několik uživatelských profilů chráněných heslem. Do těchto profilů následně můžete nadefinovat jaké programy lze spustit, v jakém časovém rozmezí lze satelitní vysílání sledovat a můžete také nastavit maximální dobu používání přijímače.

Přijímač TechniSat TechniStar S2 je napájen dodávaným externím zdrojem 230V/12V a je ho proto možné použít i v obytných vozech a karavanech. K přijímači lze navíc připojit IR senzor pro dálkový ovladač, díky tomu můžete přijímač umístit za televizor nebo do odvětrávané skříně.Součástí balení je i HDMI kabel.

Příjem programů TechniSat TechniStar S2:

Funkce přijímače TechniSat TechniStar S2:

  • Vícejazyčné menu

  • Plná podpora českého jazyka

  • PVR funkce pro nahrávání pořadů na externí disk

  • Možnost úpravy záznamu díky funkci střihu

  • TimeShift

  • Přehrávání souborů JPEG, MP3, MP2, TS, TS4 a VOB

  • Možnost zapojení do domácí sítě

  • Možnost zapojení i pře WLAN adaptér (není součástí balení)

  • Podpora přehrávání souborů v domácí síti

  • Funkce TechniFamily (nastavení různých uživatelských účtů)

  • Teletext

  • DiSEqC 1.0 / 1.x Sat Channel Router

  • EPG

  • Favoritní skupiny programů

  • Aktualizace firmwaru TechniSat TechniStar S2 přes OTA nebo přes USB

  • Numerický displej

Propojení přijímače:

  • 1x HDMI

  • 1x TV scart

  • 1x Kompozitní výstup

  • 1x USB 2.0

  • 1x Ethernet

  • 1x vstup pro IR senzor

 



  • Diskuse | Technisat Technistar S2 + CA modul SMIT Irdeto CI+

Přidat nový příspěvek do diskuze
Datum: 11.05.2012 20:03:42; Od: Anonym
Titulek: Bez titulku
jaky adapter je potreba pro pripojeni bezdratove dekuji
odpovědět
Datum: 14.05.2012 11:53:49; Od: Altronik s.r.o.
Titulek: Re: Bez titulku
Dobrý den,

pokud chcete připojit přijímač přes WiFi je potřeba použít adaptér Technisat Teltronic. Zakoupit ho můžete zde:

http://www.eltasat.cz/satelitni-a-dvb-t-technika/technisat-teltronic-usb-wlan-adapter

S pozdravem

Zdeněk Začal
odpovědět
Přidat nový příspěvek do diskuze

Líbí se Vám toto zboží, ale jeho cena se Vám zdá příliš vysoká? Pak vyplňte cenu, která by se Vám u tohoto produktu líbila více a zadejte svůj e-mail. Dojde-li v budoucnu ke snížení ceny na Vámi požadovanou výši a níže, budete o této skutečnosti informováni. Chcete-li být tedy informováni při každém poklesu cenu, zadejte aktuální cenu výrobku.

Max. cena v CZK: E-mail: