Zobrazení: stručné / plné | Tisk

HD satelitní komplety pro 1 televizi

HD satelitní komplety pro 1 TV :

HD satelitní komplety pro 1 TV obsahují vždy jeden HDTV satelitní přijímač, umožňující příjem programů, vysílajících ve vysokém rozlišení. Tento přijímač je neměnitelnou, pevně danou součástí kompletu. Pokud se přijímač vyrábí ve více barevných variantách je možno si vybrat tu, která vám vyhovuje.

Dále komplety obsahují komponenty, které si můžete libovolně upravit dle potřeb. Mezi volitelné komponenty  patří dekódovací karta, parabola, LNB konvertor s výstupem na jednu televizi a koaxiální kabel, u kterého si můžete zvolit potřebnou délku a F-konektory. K sestávám je možno přidat i další součásti jako např. propojovací kabely, pokud nejsou součástí balení přijímače, držáky apod.

Nabízené HD satelitní komplety poskytují mnohonásobně vyšší kvalitu obrazu oproti satelitním kompletům se standardním rozlišením. Tyto komplety jsou určeny k propojení s LCD, LED a plazmovými televizory, které jsou označeny logem HD Ready nebo FULL HD a umožňují příjem kanálů vysílaných ve vysokém rozlišení např. ČT HD, Nova HD, Eurosport HD, Nova Sport HD apod.

Satelitní přijímače ve vysokém rozlišení jsou zpravidla doplněny o funkci upscaling, tzn. že přepočítávají obraz ze standardního rozlišení na obraz ve vysokém rozlišení. Televizní stanice tak nemusejí vysílat přímo v HD rozlišení, protože již díky upscalingu a propojení HDMI kabelem se výsledný obraz mnohonásobně zlepší. Celkovým výsledkem je pak detailnější, barevnější a kvalitnější obraz a samozřejmě i velice kvalitní zvuk.

Cenový filtr: -
Satelitní komplet SKYLINK pro 1 TV s možností změny komponent
Dostupnost zboží Částečně skladem
Satelitní komplet SKYLINK pro 1 TV s možností změny komponent
Předchystaný satelitní komplet Skylink pro příjem českých a slovenských programů na 1 TV (uživatel). Tento satelitní komplet vám zajistí absolutně... Více informací

Související články


3 750.10 Kč
(vč.DPH)
     Konfiguruj
Nabízíme satelitní komplety HD verze pro příjem obrazu ve vysoké kvalitě. Pro přehrání je nutná odpovídající výbava - HDTV televize a propojovací HDMI kabel.

Provozovatel
  • Eltasat Group s.r.o.
    Nádražní 1797
    666 01 Tišnov
    IČO: 29314321
    DIČ: CZ 29314321