Zobrazení: stručné / plné | Tisk

HD satelitní komplety pro 3 televize

HD satelitní komplety pro 3 TV:

HD satelitní komplety pro 3 TV obsahují vždy tři HDTV satelitní přijímače, určené pro příjem programů ve vysokém rozlišení. Tyto přijímače patří mezi pevně danou součást sestavy a nelze je měnit. Vybrat si můžete pouze z různých barevných variant, pokud jsou k dispozici.

Dále jsou do kompletu zahrnuty součásti, které se dají volit dle výběru zákazníka, ale jsou povinou složkou kompletu. Mezi tyto součásti patří dekódovací karta, parabola, konvertor z výstupem na čtyři TV (jeden výstup může být použit jako příprava pro budoucí rozšíření sestavy), koaxiální kabel zvolené délky a F-konektory. Sestavu lze obohatit i o doplňkové komponenty jako např. propojovací kabely, externí HDD nebo měřící přístroje pro usnadnění montáže.

HD satelitní komplety mají mnohonásobně kvalitnější obraz i zvuk oproti kompletům ve standardním rozlišení. Umožňují příjem kanálů vysílaných ve vysokém rozlišení např. ČT HD, Nova HD, Eurosport HD, Nova Sport HD a podobně.

Satelitní přijímače ve vysokém rozlišení jsou zpravidla doplněny o funkci upscaling, tzn. že přepočítávají obraz ze standardního rozlišení na obraz ve vysokém rozlišení. Televizní stanice tak nemusejí vysílat přímo v HD rozlišení, protože již díky upscalingu a propojení HDMI kabelem se výsledný obraz mnohonásobně zlepší. Celkovým výsledkem je pak detailnější, barevnější a kvalitnější obraz a samozřejmě i velice kvalitní zvuk.

Cenový filtr: -
Satelitní komplet SKYLINK pro 3 TV s možností změny komponent
Dostupnost zboží Skladem
Satelitní komplet SKYLINK pro 3 TV s možností změny komponent
Předchystaný satelitní komplet Skylink pro příjem českých a slovenských programů na 3 TV (3 uživatelé). Tento satelitní komplet vám zajistí absolutně... Více informací

Související články


10 672.30 Kč
(vč.DPH)
     Konfiguruj
Provozovatel
  • Eltasat Group s.r.o.
    Nádražní 1797
    666 01 Tišnov
    IČO: 29314321
    DIČ: CZ 29314321