Zobrazení: stručné / plné | Tisk

T-Mobile televize

Dekódovací karty T-mobile televize

Nově uvedené dekódovací karty společnosti T-mobile umožňují bez měsíčních poplatků přijímat základní programovou nabídku českých a slovenských stanic.

Programy t-mobile

CI slot

Dekódovací karty T-mobile jsou určeny pro satelitního přijímače s certifikovanou čtečkou karet Irdeto PI-sys. Pokud není Váš satelitní přístroj vybaven touto čtečkou karet, ale má volný CI slot, pak stačí dokoupit CA modul pro systém Irdeto, do kterého dekódovací kartu T-mobile zasunete.

Další variantou je nákup certifikovaného satelitního přijímače se čtečkou Irdeto.

Programová nabídka - T-mobile karta :T-mobile

Když již máte službu nainstalovanou, aktivujte si svou dekódovací kartu prostřednictvím Zákaznického centra na telefonním číslo 800 73 73 73.

Dekódovací karta T-mobile umožní rozšířit programovou nabídku aktivací o další placené programy. Každý zákazník může sledovat filmové, dětské, dokumentární, zábavní, hudební, zpravodajské, sportovní a další zajímavé stanice.

Nejprodávanější v kategorii
  1. T-Mobile TV karta Start 1 899.00 Kč
Cenový filtr: -
Výrobce:
T-Mobile TV karta Start
Dostupnost zboží NENÍ SKLADEM
T-Mobile TV karta Start
Nejprodávanější
Dekódovací karta T-Mobile Televize Start Vám zajistí sledování základních českých a slovenských programů ze satelitu, ale navíc i programy ve... Více informací

Související články

Programová nabídka T-Mobile televize


1 899.00 Kč
(vč.DPH)
ks
Bezplatná T-mobile satelitní televize

T-mobile satelitní televize v současnosti nabízí dva programy - Tarif TV Start, který je zdarma a obsahuje přes 20 programů v češtině a slovenštině ve vysoké kvalitě a zpoplatněný Tarif TV Standard obohacený o prémiové kanály. Přechod je snadný, stačí přijímač vybavený Irdeto čtečkou. T-mobile satelitní televize v bezplatné verzi nabízí všechny programy vysílající na pozemním vysílání + programy vysílající pouze přes satelit. T-mobile satelitní karta bez měsíčního poplatku nabízí krom českých programů vybrané slovenské a volně dostupné zahraniční programy zcela zdarma.

Provozovatel
  • Eltasat Group s.r.o.
    Nádražní 1797
    666 01 Tišnov
    IČO: 29314321
    DIČ: CZ 29314321