Tisk Tisk

T-Mobile TV karta Start

T-Mobile TV karta StartDetail obrázku
Nejprodávanější
Výrobce:T-MOBILE
Katalog. číslo:TMTVSTART
Hmotnost položky:0.058 kg
Záruční lhůta:24 měsíců
Recyklační poplatek:v ceně zboží
Naše cena: 1 899.00 Kč (vč. DPH)
DPH:21%
Dostupnost NENÍ SKLADEM (kdy zboží dostanete?)
ks

:: Dekódovací karta T-Mobile TV karta Start ::

Dekódovací karta od společnosti T-Mobile s názvem TV Start Vám zajistí sledování cca 30 českých a slovenských programů ze satelitu včetně programů vysílaných ve vysokém rozlišení a špičkové HD kvalitě bez měsíčních poplatků (neplatí se servisní ani žádný jiný poplatek). Tuto kartu si může zakoupit jakýkoliv zákazník prostřednictvím našeho eshopu nebo na našich kamenných pobočkách, bez nutnosti být stávajícím zákazníkem společnosti T-mobile.

K využívání příjmu satelitního vysílání společnosti T-mobile nemusíte využívat žádnou jinou službu této společnosti. Pro využívání dekódovací karty T-Mobile Televize Start stačí vlastnit satelitní přijímač s originální čtečkou dekódovacích karet Irdeto, které naleznete v oddělení certifikovaných HD satelitních přijímačů ZDE nebo přijímač, či televizor se satelitním tunerem a možností vložení dekódovacího CA modulu Irdeto.

Vlastnosti karty T-Mobile TV Start:

 • K provozování karty T-Mobile TV-Start není nutné být stávajícím zákazníkem společnosti T-mobile ani nemusíte využívat jiných služeb tohoto poskytovatele

 • Na karttě T-Mobile TV start není nutné hradit žádné měsíční poplatky ani žádné servisní poplatky

 • Základní programová nabídka českých a slovenských programů: ČT1, ČT2, ČT24, ČT4 Sport, TV Nova, Nova Cinema, Fanda, Prima, Prima COOL, Prima Love, Prima Zoom, TV Barrandov, Telka, Smíchov, Óčko, Noe TV, STV 1, STV 2, TV Joj, TV Joj Plus, Markíza, Doma, Dajto, Fooor a TA3 bez měsíčních poplatků

 • V ceně karty program ČT HD, ČHD, Nova HD, Prima Family HD, Markíza HD ve špičkové obrazové kvalitě

 • Samotná dekódovací karta je určena pro uživatele vlastnící již satelitní komplet s příjmem družice Astra 23,5° a vlastnící satelitní přijímač s originální čtečkou dekódovacích karet Irdeto

 • Při použití dekódovací karty v satelitním kompletu s příjmem ze dvou družic ( Astra 19,2° a Astra 23,5° ) navíc příjem okolo 250 volně vysílajících převážně zahraničních pořadů bez měsíčních poplatků

 • Dekódovací kartu je možné kdykoliv rozšířit o placené TV kanály různých žánrů


Programová nabídka T-Mobile televize


 • Diskuse | T-Mobile TV karta Start

Přidat nový příspěvek do diskuze
Datum: 02.04.2014 15:59:42; Od: Anonym
Titulek: délka palcení balíčku
pokud se rozhodnu zaplatit některý z balíčků (kupř. Standard) u karty T-Mobile Start , mohu kupř. po 2 měsících ukončit takovou službu nebo je nutné platit nejméně 24 měsíců?
odpovědět
Datum: 04.04.2014 10:24:29; Od: Eltasat Group s.r.o.
Titulek: Re: délka palcení balíčku
Dobrý den,

karta T-mobile Start obsahuje pouze základní české a slovenské programy a lze k ní dokoupit některé balíčky (ne všechny, některé lze jen k službě Standard), které lze platit měsíčně. Délka balíčků je vázaná smlouvou.

S pozdravem

Zdeněk Začal
odpovědět
Datum: 31.03.2014 19:37:41; Od: Anonym
Titulek: Showbox S-300 s UNI čtečkou
bude mi tato vaše IRDETO T-Mobile karta fungovat v přijímači S-300, který NEMÁ licencovanou irdeto čtečku, nýbrž jen čtečku UNI?
odpovědět
Datum: 01.04.2014 11:57:01; Od: Eltasat Group s.r.o.
Titulek: Re: Showbox S-300 s UNI čtečkou
Dobrý den,

do Showboxu bych tuto kartu nedoporučoval nebude v něm korektně fungovat. Je potřeba vybrat si přijímač s certifikovanou čtečkou Irdeto.

S pozdravem

Zdeněk Začal
odpovědět
Datum: 31.03.2014 17:45:46; Od: Anonym
Titulek: Showbox 300 s UNI čtečkou
myslíte , že by T-mobile karta Irdeto mohla v tomto případě fungovat nebo bude lépe zakoupit nový přístroj?
odpovědět
Datum: 01.04.2014 11:58:51; Od: Eltasat Group s.r.o.
Titulek: Re: Showbox 300 s UNI čtečkou
Dobrý den,

v přijímači s UNI čtečkou fungovat nebude, je potřeba zakoupit certifikovaný přijímač s licencovanou čtečkou Irdeto například Optibox miniZebra nebo GoSAT GS 7056 apod.

S pozdravem

Zdeněk Začal
odpovědět

Zobrazení celé diskuse k tomuto tématu (celkem 34 příspěvků)

Přidat nový příspěvek do diskuze

Líbí se Vám toto zboží, ale jeho cena se Vám zdá příliš vysoká? Pak vyplňte cenu, která by se Vám u tohoto produktu líbila více a zadejte svůj e-mail. Dojde-li v budoucnu ke snížení ceny na Vámi požadovanou výši a níže, budete o této skutečnosti informováni. Chcete-li být tedy informováni při každém poklesu cenu, zadejte aktuální cenu výrobku.

Max. cena v CZK: E-mail:  
Provozovatel
 • Eltasat Group s.r.o.
  Nádražní 1797
  666 01 Tišnov
  IČO: 29314321
  DIČ: CZ 29314321