Tisk Tisk

CA modul TechniCrypt CX - TechniSat


 • CA modul TechniCrypt CX - TechniSat (Obr. 1)
 • CA modul TechniCrypt CX - TechniSat (Obr. 2)
Výrobce:TechniSat
Katalog. číslo:CACXTECHN
Hmotnost položky:0.058 kg
Záruční lhůta:24 měsíců
Recyklační poplatek:v ceně zboží

Ukončen prodej.
Vyberte si prosím podobné zboží ze stejné kategorie.

:: CA modul TechniCrypt CX ::

CA modul TechniCrypt CX je přídavný CA modul kvalitní německé značky Technisat vhodný pro použití v satelitních přijímačích s CI sloty. Dekóduje programy karet v systému Conax. • Diskuse | CA modul TechniCrypt CX - TechniSat

Přidat nový příspěvek do diskuze
Datum: 07.05.2013 04:21:47; Od: Zapletal Martin
Titulek: pcmcia card slot
Zakoupil jsem LG TV se sat, tunerem, ovšem chybí mi modul přímo do TV označen jako PCMCIA CARD SLOT. Poraďte jaký koupit pro funkčnost Českých a Slovenských programů. Je mi jedno jaký provider. Upřednostňuji programy v HD kvalitě. Děkuji. ZAPLETAL
odpovědět
Datum: 07.05.2013 13:42:18; Od: Eltasat Group s.r.o.
Titulek: Re: pcmcia card slot
Dobrý den,

do tohoto televizoru bych doporučil buď CA Moduli EuroCam SmardTv Irdeto CI+ nebo SMIT Irdeto CI+ a kartu Skylink Standard HD M7.

S pozdravem

Zdeněk Začal
odpovědět
Datum: 26.03.2013 20:19:46; Od: eva hrstková
Titulek: monoblok st quad 3.4
Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat, zda tento modul lze použít k příjmu satelitních programů astra 23,5 a 19,2 kodované v CNX a jaká karta tyto programy odkoduje. Chtěla bych satelitní příjem kanálů CNN a BBC apod. v AJ a nevím, čím při instalaci tohoto monobloku lze zajistit příjem či musím mít další slot/modul na dekodování?
Děkuji za odpověď

odpovědět
Datum: 27.03.2013 14:34:15; Od: Eltasat Group s.r.o.
Titulek: Re: monoblok st quad 3.4
Dobrý den,

kanály CNN a BBC vysílají z družice Astra 19,2°E nekódovaně, není zapotřebí karty ani CA modul pro spuštění těchto dvou programů. Kanály, které kódují v systému Conax potřebují přijímač se čtečkou karet Conax nebo s možností vložení dekódovacího CA modulu Conax. Karta se vybírá dle potřebných programů, které chcete sledovat.

S pozdravem

Zdeněk Začal
odpovědět
Datum: 26.07.2012 18:09:34; Od: Jaroslav Fuksa
Titulek: Bez titulku
Dobrý den.Mám sat.přijímač Technisat DIGIT HD8-S a v něm CA modul Technisat TechniCrypt - CW.Protože musím koupit kartu výměna ICE,bude mě v tomto modulu fungovat nebo musím mít jiný modul.Za odpověd předem děkuji.
odpovědět
Datum: 26.07.2012 19:38:16; Od: Eltasat Group s.r.o.
Titulek: Re: Bez titulku
Dobrý den,

pokud vlastníte HD satelitní přijímač Technisat Digit HD8-S a v něm máte vložen CA modul Technisat Technicrypt - CW ( ne Technisat TechniCrypt - CX ) který je uveden nad touto diskusí, tak Vám dekódovací karta Skylink Výměna fungovat bude. Jakmile Skylink provede vypnutí dekódovacího systému Cryptoworks a dekódovací karta Skylink Výměna se sepne do kódovacího režimu Irdeto, tak Vám bude postačovat zakoupit nový CA modul a to Irdeto. Např. tento - http://www.eltasat.cz/satelitni-a-dvb-t-technika/smit-irdeto-ci-skylink-ready-modul .

S pozdravem

Eltasat team
odpovědět
Přidat nový příspěvek do diskuze

Líbí se Vám toto zboží, ale jeho cena se Vám zdá příliš vysoká? Pak vyplňte cenu, která by se Vám u tohoto produktu líbila více a zadejte svůj e-mail. Dojde-li v budoucnu ke snížení ceny na Vámi požadovanou výši a níže, budete o této skutečnosti informováni. Chcete-li být tedy informováni při každém poklesu cenu, zadejte aktuální cenu výrobku.

Max. cena v CZK: E-mail:  

Provozovatel
 • Eltasat Group s.r.o.
  Nádražní 1797
  666 01 Tišnov
  IČO: 29314321
  DIČ: CZ 29314321