Online měření spotřeby a průvodce světem energií

Kontrola výdajů za energie? Dohled nad sítí poboček? Integrace do vašeho řešení?

Využijte pokročilé měření s přidanou hodnotou ~ energomonitor
 

 

 

Měření v reálném čase

Spotřebu energií můžete mít pod kontrolou jedině díky podrobnému online měření v reálném čase. Technologie energomonitoru umožňuje využití stávající klasických měřidel (elektroměry, plynoměry, ...), ale i propojení s novými měřidly s datovým výstupem. Výhodné ceny za základní sady pro měření utilit.

 

 

Sběr dat do cloudu a analytika

Bezpečně shromažďujeme data z vašich snímačů, on-line je zpracováváme a uchováváme tak, aby uživatelé měli ke svým datům přístup odkudkoli. Pokročilá analytika se používá pro zpracování a prezentaci dat. Design aplikace energomonitoru je škálovatelný pro ta nejnáročnější nasazení.

 

 

Informace na dotek prstu

Je pouze na uživateli, jak si přeje zobrazit údaje o spotřebě a událostech. Na výběr má aplikaci ve webovém prohlížeči, u které si navíc může přizpůsobit vzhled a prvky přehledné nástěnky a obsluhovat zákaznický účet. Připravujeme také aplikaci energomonitoru pro mobilní telefony a tablety. Pravidelné týdenní a měsíční přehledy lze zasílat prostřednictvím e-mailu. Uživatelem nastavená upozornění jsou zasílána v reálném čase.

 

 

 

 

Provozovatel
  • Eltasat Group s.r.o.
    Nádražní 1797
    666 01 Tišnov
    IČO: 29314321
    DIČ: CZ 29314321