Tisk Tisk

Alarm domovní iGET SECURITY M3

Výrobce:iGET
Katalog. číslo:08831096
Naše cena: 3 699.00 Kč (vč. DPH)
DPH:21%
Dostupnost NENÍ SKLADEM (kdy zboží dostanete?)
ks

 :: Alarm domovní iGET SECURITY M3 ::

Alarm iGET SECURITY M3 je ideální zabezpečovací systém pro monitoring veškerých budov – domů, bytů, chat, kanceláří, ale také garáží, obchodů, skladů, úřadů, apod. Jedná se o bezdrátový alarm s jednoduchou instalací a ovládáním, který Váš dům nejen zabezpečí, ale také může hlídat teplotu, dálkově nebo dle časovače spouštět elektrické spotřebiče pomocí řízených zásuvek, a kdykoli je možné sledovat dění pomocí rotační IP kamery. Při aktivaci také hlídá, zdali jsou všechna okna a dveře zavřená. V případě poplachu alarm spustí nahrávání na kameře a video ihned sdílí s aplikací ve Vašem mobilním telefonu. Veškeré detektory jsou bezdrátové, napájené bateriemi. Hlavní jednotka je napájena ze sítě 230V, ale má také vlastní záložní baterii s výdrží až 8 hodin. Díky tomu je objekt neustále střežen i při výpadku elektrického proudu.

Aplikace

Pro snadné ovládání a konfiguraci alarmu byla vytvořena aplikace, která je volně dostupná na Google Play a iOS marketu. Pomocí této aplikace je možné provést přehledně kompletní nastavení, přidávání detektorů, ovládat IP kameru a řízené zásuvky, nastavovat časovače, zjistit aktuální teplotu v domě, apod. Aplikace je v českém, slovenském a anglickém jazyce.

Bezdrátový přenos

Pro napojení detektorů k centrální jednotce není nutné tahání drátů ani složité nastavování. Detektory jsou bezdrátové a napájené bateriemi. Přidání dalších detektorů je otázkou několika minut. Centrální jednotka obsahuje slot na SIM kartu, pomocí které informuje o poplachu – pomocí SMS, volání, u IP kamery také přenosem videa. Bezdrátové detektory mají dosah až 80m. Stačí pouze vložit baterie a umístit detektor v prostoru. Aktivace a deaktivace alarmu je rovněž snadná a rychlá, buď použitím bezdrátové klíčenky, nebo mobilní aplikace. Odolné klíčenky slouží jako dálkové ovladače alarmu. Je možné aktivovat/deaktivovat alarm, zapnout poplach, a zapnout speciální alarm jen na některé zóny.

Měření teploty

Alarm na svém umístění měří také teplotu. Informaci ohledně teploty zašle přímo do mobilního telefonu na vyžádání. Také je možné nastavit minimální a maximální teplotu. Pokud bude teplota překročena, alarm Vás informuje pomocí SMS.

Ovládání řízených zásuvek 230V

Funkcí systému není jen zabezpečení, ale také inteligentní řízení domácnosti. Pomocí vzdáleně řízených zásuvek pro ovládání jednoho spotřebiče 230V je možné ovládat osvětlení, topení, klimatizaci, apod. Zásuvka je zapojena do běžné síťové zásuvky a do ní spotřebič. Vzdáleně ji můžete zapínat/vypínat nebo nastavit časovač.

Rotační IP kamera

K alarmu je také možné připojení bezdrátové rotační IP kamery iGET SECURITY M3P15. Na tuto kameru je možné se vždy připojit pomocí online datového přenosu. Kameru je možné kromě LAN portu připojit i pomocí WiFi k bezdrátové síti. Kamera obsahuje pokročilé nastavení např. při detekci pohybu jednoho z detektorů vyšle hlavní jednotka pokyn k nahrávání a o všem informuje uživatele v SMS zprávě. Kamera je rotační a nastavení i otáčení je prováděno ve stejné aplikaci jako pro samotný alarm.

Hlídání otevření oken/dveří

Alarm při aktivaci nabízí také hlídání rozpojených kontaktů. Tzn. v době, kdy chcete aktivovat alarm, a bylo by otevřené okno nebo dveře, které mají magnetický detektor, tak centrální jednotka ihned pošle informaci, které okno/dveře jsou otevřené. Tuto funkci lze také vypnout.

Možnost pojmenování zón/čidel/ovladačů

Alarm iGET SECURITY M3 nabízí plné pojmenování zón/detektorů a veškerého příslušenství. Je možné zadat až 160 znaků. Toto je pohodlnější a přehlednější než-li pouze vybírat z přednastavené nabídky názvů.

Ochrana proti sabotáži, poškození

Každé z čidel obsahuje ochranu proti sabotáži, o které ihned alarm informuje. Také samotná centrální jednotka ihned rozpozná, pokud by mělo dojít k manipulaci. Při menším otřesu ihned vyvolá poplach. Při odpojení hlavního napájení 230V uživatele ihned informuje, při obnovení napájení také posílá informativní SMS. Obsahuje také další prvky proti sabotáži.

Vybitá baterie v detektoru

Pokud má některé z čidel vybitou baterii, rozsvítí se na daném čidle žlutá LED dioda. Uživatel ovšem toto kontrolovat nemusí. Informaci o vybité baterii čidlo odešle centrální jednotce, která informuje uživatele pomocí SMS zprávy, které z čidel potřebuje vyměnit baterii.

Vlastnosti bezdrátového alarmu iGET SECURITY M3 ::

 • - Obsahuje tamper proti sabotáži/cílenému poškození detektorů, alarmu apod.
 • - Připojení celkem až 99 bezdrátových detektorů / IP kamer / řízených zásuvek 230V
 • - Pomocí dokoupené otočné IP kamery můžete volně sledovat dění v domácnosti a telefon Vám ihned při poplachu zprostředkuje aktuální video
 • - Jednotka informuje o stavu / poplachu pomocí SMS nebo voláním až na 6 telefonních čísel
 • - Ovládání pomocí aplikace v chytrém mobilním telefonu se systémem Android, iOS
 • - Možnost aktivace / deaktivace / intercomu pomocí aplikace v mobilním telefonu
 • - Mnoho možností nastavení poplachových zón, každý detektor lze pojmenovat vlastním názvem
 • - Centrální jednotka obsahuje záložní baterii, tj. alarm je stále plně aktivní i při odpojení hlavního napájení (výdrž až 8 hodin)
 • - Aktivování a deaktivování alarmu pomocí klíčenek nebo mobilní aplikace
 • - V hlavní jednotce alarmu integrovaná vnitřní siréna 80dB
 • - Dosah bezdrátových detektorů až 80m, snadné upevnění detektorů
 • - Zobrazení teploty v místnosti, o teplotě také informuje pomocí SMS, je možné nastavit teplotní alarm
 • - Jednoduchá instalace
 • - Extrémní výdrž baterií v příslušenství (až 2 roky)
 • - Ochrana proti sabotáži, poškození
 • - Hlídání otevřených oken/dveří

Obsah balení:

 • - 1x Centrální zabezpečovací GSM jednotka – slouží jako hlavní panel pro veškeré nastavení a komunikaci pomocí zasílání SMS zpráv, pro řízení všech bezdrátových detektorů a celou kontrolu systému
 • - 2x Dálkové ovládání – klíčenka, pro rychlou aktivaci a deaktivaci alarmu
 • - 2x Bezdrátový magnetický senzor pro zajištění dveří nebo oken s tamperem a vysokou životností baterie, také umí upozornit pokud je při odchodu z domu dveře/okno otevřené, a vysokou životností baterie, až 2 roky bez výměny baterií
 • - 1x Bezdrátový pohybový PIR detektor pro zajištění místnosti s tamperem a vysokou životností baterie, až 2 roky bez výměny baterií
 • - 1x Napájecí adaptér pro centrální jednotku
 • - 1x USB – microUSB kabel pro připojení k PC nebo napájení
 • - 1x Podrobný uživatelský manuál v českém, slovenském, a anglickém jazyce 


 • Diskuse | Alarm domovní iGET SECURITY M3

Líbí se Vám toto zboží, ale jeho cena se Vám zdá příliš vysoká? Pak vyplňte cenu, která by se Vám u tohoto produktu líbila více a zadejte svůj e-mail. Dojde-li v budoucnu ke snížení ceny na Vámi požadovanou výši a níže, budete o této skutečnosti informováni. Chcete-li být tedy informováni při každém poklesu cenu, zadejte aktuální cenu výrobku.

Max. cena v CZK: E-mail:  

Provozovatel
 • Eltasat Group s.r.o.
  Nádražní 1797
  666 01 Tišnov
  IČO: 29314321
  DIČ: CZ 29314321