Tisk Tisk

PoE pasivní slučovač

PoE pasivní slučovačDetail obrázku
VÝPRODEJ

 • PoE pasivní slučovač (Obr. 1)
 • PoE pasivní slučovač (Obr. 2)
Katalog. číslo:N9206
Hmotnost položky:0.058 kg
Záruční lhůta:24 měsíců
Recyklační poplatek:v ceně zboží
Původní cena: 69.00 (vč. DPH)
Naše speciální cena: 55.20 Kč (vč. DPH)
DPH:21%
SLEVA20%
Dostupnost Skladem (kdy zboží dostanete?)
ks

:: PoE pasivní slučovač::

Napájení přes Ethernetové (PoE) adaptéry umožňuje napájet LAN zařízení jako jsou IP kamery apod. prostřednictvím klasických přenosových kabelů (FTP/UTP). Je to velice užitečné řešení v případě Access Pointů, pokud může být AP umístěn v hermetickém boxu u antény (aby klesla ztráta v RF kabelu) a pokud může být napájen přes přenosový kabel ze zdroje napájení umístěném uvnitř budovy.

Slučovač je vybaven LED diodou, která indikuje připojení ke zdroji napájení. Adaptér může kooperovat se všemi zařízeními odpovídajícími 802.3af (PoE) standardu, např. IP kamery od ACTi. Jsou zařízení, která by měla být napájena přes Ethernetový (RJ-45) port s napětím jiným než je 48 V. Příkladem je ULTIAIR rodina. V obou případech by zařízení měla být zapojena podle diagramu 1, ale v každém případě by napětí mělo být odpovídající specifikaci. Zařízení, která nemohou být napájena přes Ethernetový port by měla být napájena podle diagramu 2.

  • Diskuse | PoE pasivní slučovač

Líbí se Vám toto zboží, ale jeho cena se Vám zdá příliš vysoká? Pak vyplňte cenu, která by se Vám u tohoto produktu líbila více a zadejte svůj e-mail. Dojde-li v budoucnu ke snížení ceny na Vámi požadovanou výši a níže, budete o této skutečnosti informováni. Chcete-li být tedy informováni při každém poklesu cenu, zadejte aktuální cenu výrobku.

Max. cena v CZK: E-mail:  

Provozovatel
 • Eltasat Group s.r.o.
  Nádražní 1797
  666 01 Tišnov
  IČO: 29314321
  DIČ: CZ 29314321