Tisk Tisk

TechniRouter 5/1x8 K - Kaskáda


 • TechniRouter 5/1x8 K - Kaskáda (Obr. 1)
 • TechniRouter 5/1x8 K - Kaskáda (Obr. 2)
 • TechniRouter 5/1x8 K - Kaskáda (Obr. 3)
Výrobce:TechniSat
Katalog. číslo:MULTTECH5/1X8K
Naše cena: 5 203.00 Kč (vč. DPH)
DPH:21%
Dostupnost Skladem (kdy zboží dostanete?)
ks

Digitální řešení používající jediný kabel a bez omezení počtu přijímaných programů.
Poprvé vám můžeme představit řešení, o kterém jsme mohli dosud pouze snít.
Existující kabelová struktura v obytných domech může být upgradována signály digitální satelitní TV a to bez jakýchkoliv požadavků na změny kabeláže.

Co pro to musíme udělat?
Existující konektory, rozbočovače a zesilovače musí být nahrazeny komponentami v provedení pro příjem v pásmech satelitních kmitočtů. Pozornost je nutno věnovat tomu, že všechny komponenty mají stejnosměrný obchvat, přenosové konektory mají po 2 těchto obchvatech. Průchod stejnosměrného napětí systémem zabezpečený těmito obchvaty je důležitý pro přenos signálů DiSEqC. Napětí 13 / 18 V již není používáno pro účely spínání ? nalezlo použití pro přenos signálů DiSEqC až po TechniRouter. Samozřejmě je rovněž nutno překontrolovat, zda jsou použité koaxiální kabely vhodné pro použití v pásmu satelitních kmitočtů.

Funkčnost
Oba moduly TechniRouter ? základnová a kaskádová jednotka jsou digitálně řízeny přijímači kompatibilními s moduly a to prostřednictvím DiSEqC používajícího protokol prEN 50494. Použitím tohoto protokolu je prováděn výběr kmitočtů transpondérů / programů. TechniRouter generuje výstupní kmitočty používané mf zesilovačem pracujícím v kmitočtovém rozsahu od 950 do 2 150 MHz a umožňujícím jednotlivým účastníkům příjem všech programů digitální satelitní TV bez jakýchkoliv omezení. Je možný příjem v obou pásmech (Low i High).

Kolik účastníků může být napojeno?
Jedním modulem TechniRouter může být napájeno do 8 účastníků. Pokud tato kapacita pro daný účel nepostačuje je možné sestavu rozšířit a to dalšími až 4 moduly ? celková kapacita potom bude dosahovat 40 účastníků. V případě požadavku na větší než uvedený počet účastníků je použitím multispínačů jako jsou 5Z/NT, rozbočovač 5P popř. 5/2 větvení možné další rozšíření systému.

Jaká LNB jsou třeba a jak je napájet?
Mohou být použita normální Quattro LNB. Napájení těchto a event dalších LNB je poskytováno základní jednotkou TechniRouter.

Upozornění: funkční na přijímačích podporujících technologii UNICABLE (Golden Interstar, Vantage, HUMAX, ...). • Diskuse | TechniRouter 5/1x8 K - Kaskáda

Líbí se Vám toto zboží, ale jeho cena se Vám zdá příliš vysoká? Pak vyplňte cenu, která by se Vám u tohoto produktu líbila více a zadejte svůj e-mail. Dojde-li v budoucnu ke snížení ceny na Vámi požadovanou výši a níže, budete o této skutečnosti informováni. Chcete-li být tedy informováni při každém poklesu cenu, zadejte aktuální cenu výrobku.

Max. cena v CZK: E-mail:  

Provozovatel
 • Eltasat Group s.r.o.
  Nádražní 1797
  666 01 Tišnov
  IČO: 29314321
  DIČ: CZ 29314321