Alien 4v1 programovatelné dálkové ovládání

Dostupnost
Produkt již není v nabídce

Kód produktu
DOALIP

Programovatelný dálkový ovládač, který se programuje z databáze již uložených kódů od výrobce. Také lze zkopírovat jakýkoliv jiný funkční dálkový ovládač. Tuto kopii lze uložit včetně návodu a v případě potřeby znovu použít. Do dálkového ovládání je možné naprogramovat 4 typy dálkových ovládání - TV, VCR/DVD, SAT a AUX. Dálkový ovládač můžete naprogramovat tedy až pro 4 různé zařízení a poté ovládat.Pro programování dálkového ovládání je zapotřebí mít programátor a nainstalovaný program, který obsahuje obrovskou knihovnu kódů.Kopírováním dálkových ovládání všichni uživatelé neustále rozšiřují databází uložených kódů. Více

Programovatelný dálkový ovládač, který se programuje z databáze již uložených kódů od výrobce. Také lze zkopírovat jakýkoliv jiný funkční dálkový ovládač. Tuto kopii lze uložit včetně návodu a v případě potřeby znovu použít.

Do dálkového ovládání je možné naprogramovat 4 typy dálkových ovládání - TV, VCR/DVD, SAT a AUX. Dálkový ovládač můžete naprogramovat tedy až pro 4 různé zařízení a poté ovládat.Pro programování dálkového ovládání je zapotřebí mít programátor a nainstalovaný program, který obsahuje obrovskou knihovnu kódů.

Kopírováním dálkových ovládání všichni uživatelé neustále rozšiřují databází uložených kódů.