TechniSat SkyStar USB 2 HD CI

Výrobce
TechniSat

Kód produktu
TECHSKYSTARUSB2HDCI

Dostupnost
Produkt již není v nabídce

Díky kartě SkyStar USB 2 HD CI můžete prožít novou dimenzi televize!!! Tento DVB-S satelitní tuner je vhodný k propojení přes USB 2.0 k PC či notebooku. Je vhodná jak pro příjem FTA volných kanálů tak i pro příjem kódovaných kanálů.Ke standardním televizním a rádiovým programům konvenčního televizního vysílání, přijmete s přístrojem SkyStar USB 2 HD CI nový svět brilantního obrazu a zvuku nové Televize s vysokým rozlišením (HDTV).HDTV nabízí radost ze sledování televize v takové kvalitě, o které jste doposud neslyšeli. Krystalicky čistý obraz je bohatější na detaily, barvy jsou plnější a okraje ostřejší. Kvalita zvuku je úžasná a uchvacuje svou výjimečností, která zaplňuje celý pokoj.V tomto prvotřídním zařízení SkyStar USB 2 HD CI jsou zahrnuto mimo jiné i funkce PVR pro nahrávání oblibených pořadů přímo na HDD vašeho PC či notebooku. Dále je zde zahrnuta funkce časového posunu(TimeShift), která umožňuje sledování záznamu se zpožděním, zdarma poskytovaná programová informační služba "SiehFern INFO", která poskytuje přehled programů na celý týden dopředu a funkce videotext, která v kteroukoliv denní dobu poskytuje přístup ke všem důležitým zprávám.Common interface (CI)A nakonec je přístroj také vybaven slotem CI, který při použití odpovídajícího CI modulu a dekódovací karty Skylink nebo CS Link umožňuje příjem českých a slovenských kódovaných programů. Více

Díky kartě SkyStar USB 2 HD CI můžete prožít novou dimenzi televize!!! Tento DVB-S satelitní tuner je vhodný k propojení přes USB 2.0 k PC či notebooku. Je vhodná jak pro příjem FTA volných kanálů tak i pro příjem kódovaných kanálů.

Ke standardním televizním a rádiovým programům konvenčního televizního vysílání, přijmete s přístrojem SkyStar USB 2 HD CI nový svět brilantního obrazu a zvuku nové Televize s vysokým rozlišením (HDTV).
HDTV nabízí radost ze sledování televize v takové kvalitě, o které jste doposud neslyšeli. Krystalicky čistý obraz je bohatější na detaily, barvy jsou plnější a okraje ostřejší. Kvalita zvuku je úžasná a uchvacuje svou výjimečností, která zaplňuje celý pokoj.

V tomto prvotřídním zařízení SkyStar USB 2 HD CI jsou zahrnuto mimo jiné i funkce PVR pro nahrávání oblibených pořadů přímo na HDD vašeho PC či notebooku. Dále je zde zahrnuta funkce časového posunu(TimeShift), která umožňuje sledování záznamu se zpožděním, zdarma poskytovaná programová informační služba 'SiehFern INFO', která poskytuje přehled programů na celý týden dopředu a funkce videotext, která v kteroukoliv denní dobu poskytuje přístup ke všem důležitým zprávám.

Common interface (CI)
A nakonec je přístroj také vybaven slotem CI, který při použití odpovídajícího CI modulu a dekódovací karty Skylink nebo CS Link umožňuje příjem českých a slovenských kódovaných programů.

Funkce zařízení Technisat SkyStar USB HD CI:

  • Externí satelitní přijímač pro Váš počítač či notebook
  • Snadné připojení k PC či notebooku přes USB 2.0
  • Příjem stanic v HDTV kvalitě
  • Možnost příjmu jak FTA volných kanálů tak kódovaných kanálů
  • PVR - možnost záznamu Vašeho oblíbeného programu
  • EPG - elektronický programový průvodce
  • TIME SHIFT- možnost sledování programu vysílaném v přímém přenosu se zpožděním
  • kompatibilní i s Windows Vista
  • pro sledování mnoha volně vysílaných televizních programů a rádií ze satelitu