Tisk Tisk

Maxpeak SAM LITE - vyhledávač satelitů, měření úrovně a BER pro DVB-S, DVB-S2

Výrobce:Maxpeak
Katalog. číslo:SAMLITE
Hmotnost položky:0.058 kg
Záruční lhůta:24 měsíců

Ukončen prodej.
Vyberte si prosím podobné zboží ze stejné kategorie.

:: Maxpeak SAM LITE - vyhledávač satelitů, měření úrovně a BER pro DVB-S, DVB-S2 ::

Maxpeak SAM Lite 2 je určen pro snadné a přesné nastavení satelitních antén a měření signálu DVB-S a DVB-S2. Přístroj je vybaven okamžitou identifikací satelitu, která funguje na principu referenčních transpondérů. Parametry referenčních transpondérů jsou průběžně aktualizovány na www stránkách výrobce nebo si je může uživatel přístroje individuálně nastavit. Do paměti přístroje se vejde max. 20 referenčních transpondérů, seznam lze měnit a aktualizovat po připojení k PC přes webové rozhraní.

Nastavení satelitní antény s přístrojem SAM lite 2 je velmi jednoduché. Zvolíte požadovanou satelitní pozici a nastavujete parabolickou anténu. Nalezení zvoleného satelitu přístroj okamžitě indikuje a přechází do režimu měření úrovně, BER a MER. Na základě výsledků měření nastavíte anténu do optimální pozice.

Námi dodávaná verze Maxpeak SAM Lite 2 je vybavena přesným měřením úrovně, BER a MER (v absolutních hodnotách, nikoliv v procentech) signálu DVB-S a DVB-S2. Pro použití s LNB typu monoblok příp. s DiSEqC přepínači je přístroj vybaven generátorem DiSEqC (A,B,C,D). K dispozici je vypínatelné podsvětlení displeje. Kapacita baterie postačuje na cca 2 hodiny práce.

Součástí příslušenství je ochranný obal, síťový nabíječ, autonabíječ, USB kabel a náhradní vstupní F-konektor.  • Diskuse | Maxpeak SAM LITE - vyhledávač satelitů, měření úrovně a BER pro DVB-S, DVB-S2

Líbí se Vám toto zboží, ale jeho cena se Vám zdá příliš vysoká? Pak vyplňte cenu, která by se Vám u tohoto produktu líbila více a zadejte svůj e-mail. Dojde-li v budoucnu ke snížení ceny na Vámi požadovanou výši a níže, budete o této skutečnosti informováni. Chcete-li být tedy informováni při každém poklesu cenu, zadejte aktuální cenu výrobku.

Max. cena v CZK: E-mail:  

Provozovatel
  • Eltasat Group s.r.o.
    Nádražní 1797
    666 01 Tišnov
    IČO: 29314321
    DIČ: CZ 29314321