Tisk Tisk

Alien 4v1 programovatelné dálkové ovládání

Katalog. číslo:DOALIP
Záruční lhůta:24 měsíců
Recyklační poplatek:v ceně zboží
Naše cena: 449.00 Kč (vč. DPH)
DPH:21%
Dostupnost Skladem (kdy zboží dostanete?)
ks

Programovatelný dálkový ovládač, který se programuje z databáze již uložených kódů od výrobce. Také lze zkopírovat jakýkoliv jiný funkční dálkový ovládač. Tuto kopii lze uložit včetně návodu a v případě potřeby znovu použít.
Do dálkového ovládání je možné naprogramovat 4 typy dálkových ovládání - TV, VCR/DVD, SAT a AUX. Dálkový ovládač můžete naprogramovat tedy až pro 4 různé zařízení a poté ovládat.

Pro programování dálkového ovládání je zapotřebí mít programátor a nainstalovaný program, který obsahuje obrovskou knihovnu kódů.
Kopírováním dálkových ovládání všichni uživatelé neustále rozšiřují databází uložených kódů.  • Diskuse | Alien 4v1 programovatelné dálkové ovládání

Líbí se Vám toto zboží, ale jeho cena se Vám zdá příliš vysoká? Pak vyplňte cenu, která by se Vám u tohoto produktu líbila více a zadejte svůj e-mail. Dojde-li v budoucnu ke snížení ceny na Vámi požadovanou výši a níže, budete o této skutečnosti informováni. Chcete-li být tedy informováni při každém poklesu cenu, zadejte aktuální cenu výrobku.

Max. cena v CZK: E-mail:  

Provozovatel
  • Eltasat Group s.r.o.
    Nádražní 1797
    666 01 Tišnov
    IČO: 29314321
    DIČ: CZ 29314321