Tisk Tisk

Dekódovací karta Voľná telka

Katalog. číslo:KARPLIRN002
Hmotnost položky:0.058 kg
Záruční lhůta:24 měsíců
Recyklační poplatek:v ceně zboží
Naše cena: 499.00 Kč (vč. DPH)
DPH:21%
Dostupnost NENÍ SKLADEM (kdy zboží dostanete?)
ks

:: Dekódovací karta Voľná telka ::

Dekódovací karta určená pro dekódování programů vysílaných společností Towerhome - Volná telka přes satelit či pozemní vysílání na území Slovenské republiky. Karta se registruje na Slovensku !!

Diváci Voľnej telky se můžou kdykoliv rozhodnout pro způsob příjmu, který jim vyhovuje, ať už je to terestriální nebo satelitní příjem TV stanic. V případe satelitního příjmu, je potřebná přístupová karta nebo modul Voľnej telky

Karta voľná telka dekóduje bez měsíčních poplatků TV stanice – Jednotka, Dvojka, TV JOJ, JOJ Plus a Wau. Diváci voľnej telky budou mít také zabezpečený příjem dalších „free to air“ šířených televizních programových služeb prostřednictvím satelitu – TA3, TV Lux, Šlágr TV, ČT24, Óčko a další zajímavé televizní a rozhlasové stanice.

Způsob příjmu:

DVB-T - díky přesahům signálu je možné digitální pozemní signál přijímat i ve východní části České republiky

SATELITNÍ - na pozici SES Astra 23,5E (Astra 3B)

 

Přístupová karta Voľná telka se zároveň stává technickým prostředkem pro příjímání satelitního i DVB-T signálu obsahových služeb (TV kanálů) šířených prostřednictvím platformy Plustelka, provozovaných společností Towerhome, a.s. formou retransmisie.
Všechny přístupové zařízení Plustelky, které jsou aktuálně v prodeji, se stávají automaticky multiplatformovým přístupovými zařízeními pro Voľnú telku a současně Plustelku. 
Přístupové Irdeto karty s logem Voľná telka můžou zákazníci využívat na příjem Voľnej telky a když se rozhodnou, tak i na základe registrace a uzavření smlouvy se společností Towerhome, a.s. i na příjem extra programů Plustelky přes terestriální anténu.

Více informací na www.volnatelka.sk

   • Diskuse | Dekódovací karta Voľná telka

Líbí se Vám toto zboží, ale jeho cena se Vám zdá příliš vysoká? Pak vyplňte cenu, která by se Vám u tohoto produktu líbila více a zadejte svůj e-mail. Dojde-li v budoucnu ke snížení ceny na Vámi požadovanou výši a níže, budete o této skutečnosti informováni. Chcete-li být tedy informováni při každém poklesu cenu, zadejte aktuální cenu výrobku.

Max. cena v CZK: E-mail:  

Provozovatel
  • Eltasat Group s.r.o.
    Nádražní 1797
    666 01 Tišnov
    IČO: 29314321
    DIČ: CZ 29314321