Tisk Tisk

Golden Media Mania 3 HD


 • Golden Media Mania 3 HD (Obr. 1)
 • Golden Media Mania 3 HD (Obr. 2)
 • Golden Media Mania 3 HD (Obr. 3)
Výrobce:Golden Media
Katalog. číslo:DTGM3HD
Záruční lhůta:24 měsíců
Recyklační poplatek:v ceně zboží

Ukončen prodej.
Vyberte si prosím podobné zboží ze stejné kategorie.

:: Golden Media Mania 3 HD ::

Digitální set-top-box Golden Media Mania 3 je multimediální HD set-top box určený pro příjem pozemní digitální televize v MPEG-2 i MPEG-4. S tímto set top boxem máte možnost přjiímat vysílání v norně DVB-T, ale také v nové normě DVB-T2. Jedná se kvalitní a spolehlivý přijímač, který je nástupcem oblíbeného modelu Golden Media Mania 2 HD. Přehledné české menu.

Přijímač je vybaven výstupem HDMI a výstupem jack (pro připojení ke starším TV pomocí kabelu SCART - jack, který je součástí balení).

Příjem programů

Příjem programů v normách DVB-T a DVB-T2 ve standardním i vysokém rozlišení. Podpora obou vysílajících kompresí MPEG-2 i MPEG-4. Bezproblémový příjem všech 4 českých programových multiplexů i regionální sítě 7.

Záznam pořadů

Golden Media Mania 3 HD umožňuje záznam programů na externí pevný disk nebo flash disk (formát FAT32 nebo NTFS). Přijímač umožňuje nahrávání jednoho programu a současné sledování druhého programu z téže frekvence. Funkce Timeshift.

Multimédia

Golden Media Mania 3 HD díky zabudovanému přehrávači Media Player umožňuje přehrávat nesčetné množství multimediálních souborů včetně filmů ve vysokém rozlišení ve formátu MKV. Samozřejmostí je přehrávání hudebních mp3 souborů a zobrazování obrázků přímo na vaší televizi.

Obsah balení

- přijímač
- napájecí adaptér 5V
- dálkové ovládání + baterie
- český návod

Rozměry přijímače

Šířka: 160.0 mm
Výška: 32.0 mm
Hloubka: 115.0 mm • Diskuse | Golden Media Mania 3 HD

Líbí se Vám toto zboží, ale jeho cena se Vám zdá příliš vysoká? Pak vyplňte cenu, která by se Vám u tohoto produktu líbila více a zadejte svůj e-mail. Dojde-li v budoucnu ke snížení ceny na Vámi požadovanou výši a níže, budete o této skutečnosti informováni. Chcete-li být tedy informováni při každém poklesu cenu, zadejte aktuální cenu výrobku.

Max. cena v CZK: E-mail:  
Provozovatel
 • Eltasat Group s.r.o.
  Nádražní 1797
  666 01 Tišnov
  IČO: 29314321
  DIČ: CZ 29314321