Zobrazení: stručné / plné | Tisk

Možnost záznamu sledovaného programu

HDTV set top boxy s nahráváním

HDTV set top boxy (HDTV DVB-T přijímače) přijímají s využitím televizní antény signál z pozemních vysílačů DVB-T (terestriálních) a ten převádí na HD digitální obraz a zvuk výborné kvality. Divák nákupem HDTV set top boxu získá nabídku českých televizních a rozhlasových programů, jejíž šíře je ovlivněna postupem HD digitalizace v dané oblasti. Programy můžete sledovat, ale i současně nahrávat.

HDTV set top boxy s vysokou kvalitou obrazu jsou určeny majitelům nových televizorů (LCD, LED, plazma), kteří bydlí v místě pokrytí HDTV signálem DVB-T (datová komprese MPEG4). Pokryty jsou zatím aktuálně pouze ty největší města v ČR. Interaktivní mapa pokrytí DVB-T k nahlédnutí.

Pro zobrazení HDTV obrazu na HD televizi je třeba propojení s HDTV setoboxem využitím HDMI kabelu. Pokud je použit kabel SCART, obraz je pouze standartní - tedy nízkého rozlišení.

Vybrané oddělení HD set-top-boxy neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

Provozovatel
  • Eltasat Group s.r.o.
    Nádražní 1797
    666 01 Tišnov
    IČO: 29314321
    DIČ: CZ 29314321