Reklamní poziceTisk Tisk

Kabel HDMI-HDMI 1,5m PREMIUM, black, gold 4K 2.0

Výrobce:Blow
Katalog. číslo:3709680
Záruční lhůta:24 měsíců
Recyklační poplatek:v ceně zboží
Naše cena: 169.00 Kč (vč. DPH)
DPH:21%
Dostupnost NENÍ SKLADEM (kdy zboží dostanete?)
ks

Série PREMIUM se vyznačuje vynikající kvalitou drátů, pro jejich výrobu byly použity vysoce kvalitní materiály, v konečné fázi výrobního procesu byla použita zlacení konektorů HDMI. Celá délka kabelu byla pokryta ochranným opletením zajišťujícím vysokou odolnost proti ohybům, drcení a jinému mechanickému poškození.

HDMI umožňuje kombinovat standardní audio / video zařízení, jako jsou přehrávače DVD, přehrávače Blu-ray, herní konzole, počítače, monitory a digitální televizory. Video data jsou odesílána technologií TMDS.

Nejdůležitějším rysem vyvinut 2000-2002 HDMI je to, že umožňuje propojení audio / video pomocí jediného kabelu, při zachování nejvyšší kvality přenášeného obrazu a zvuku, a plnou funkčnost zařízení používané, což také významně zjednodušuje kabeláž domů audio / video systém. Jedná se o obrovské zjednodušení ve srovnání s existujícími spoji, které vyžadují širokou škálu různých drátů. Technologie se vyznačuje vysokou kvalitou obrazu a zvuku a schopností přenášet snímky ve velmi vysokém rozlišení.

Síťový kanál HDMI s rozhraním Ethernet (HEC)
Specifikace HDMI 1.4 přidala do protokolu HDMI nový datový kanál, který umožňuje rychlou obousměrnou komunikaci. Zařízení vybavená touto funkcí mohou odesílat a přijímat data prostřednictvím ethernetové sítě rychlostí 100 Mb / s. Jako součást nové funkce je možné používat aplikace s použitím IP zařízení. Jen jedno zařízení k domácímu kinu byl připojen k domácí router a všechny ostatní vybaveny funkcí sítě (BD-Live 2.0, přístup k YouTube, přístup k on-line rozhlasových stanic, atd), jsou schopni se připojit k Internetu, aby plně využít svých možností pomocí konektorů HDMI. Tímto způsobem je potřeba připojit zařízení k síťovému kabelu. Zároveň je možné vyměňovat data mezi navzájem propojenými zařízeními.

3D přes HDMI
Specifikace 1.4 definovala nejoblíbenější 3D formáty a rozlišení pro zařízení vybavená konektorem HDMI. Vstupní a výstupní parametry pro domácí 3D systémy pro duální přenos rozlišení 1080p byly standardizovány.

Reverzní zvukový kanál
Nová specifikace obsahuje reverzní zvukový kanál (ARC - Audio Return Channel), který sníží počet kabelů potřebných ke stahování zvuku ze zařízení. Zvláště užitečná funkce v situacích, kdy televizor přijímá přímo z televizní antény audio a video signály. V tomto případě vám nový kanál pro návrat zvuku umožní streamovat zvuk do přijímače na základě připojení HDMI bez nutnosti dalších kabelových připojení.

Podpora rozlišení 4K x 2K
Nová specifikace umožňuje zařízením vybaveným připojením HDMI odeslat rozlišení 4x větší než 1080p. Quad HD. Podpora HDMI s podporou 4kx2K podporuje stejné rozlišení jako mnoho digitálních komerčních kin. Podporované formáty zahrnují:

 • 3840 x 2160 24 Hz / 25 Hz / 30 Hz
 • 4096x2160 24Hz


Podpora různých barevných prostorů
Technologie HDMI podporuje barevné prostory určené digitálním fotoaparátům. Podporou standardů sYCC601, Adobe RGB a AdobeYCC60 jsou zařízení vybavená rozhraním HDMI schopna přesněji reprodukovat barvy při připojení k digitálnímu fotoaparátu.

 • Délka kabelu: 1,5 m


 • Diskuse | Kabel HDMI-HDMI 1,5m PREMIUM, black, gold 4K 2.0

Líbí se Vám toto zboží, ale jeho cena se Vám zdá příliš vysoká? Pak vyplňte cenu, která by se Vám u tohoto produktu líbila více a zadejte svůj e-mail. Dojde-li v budoucnu ke snížení ceny na Vámi požadovanou výši a níže, budete o této skutečnosti informováni. Chcete-li být tedy informováni při každém poklesu cenu, zadejte aktuální cenu výrobku.

Max. cena v CZK: E-mail:  

Provozovatel
 • Eltasat Group s.r.o.
  Nádražní 1797
  666 01 Tišnov
  IČO: 29314321
  DIČ: CZ 29314321