Tisk Tisk

Modul CAM 701 Viaccess Neotion s kartou Skylink


 • Modul CAM 701 Viaccess Neotion s kartou Skylink (Obr. 1)
 • Modul CAM 701 Viaccess Neotion s kartou Skylink (Obr. 2)
Výrobce:Neotion
Katalog. číslo:474620
Záruční lhůta:24 měsíců
Recyklační poplatek:v ceně zboží
Naše cena: 1 380.00 Kč (vč. DPH)
DPH:21%
Dostupnost Skladem (kdy zboží dostanete?)
ks

:: Modul CAM 701 Viaccess Neotion s kartou Skylink ::

Nová generace modulů CAM pro nový přístupový systém který Skylink (M7) postupně začíná zavádět or roku 2017. Licencovaný Skylink Viaccess CAM701 modul s integrovanou 'kartou' Skylink.
 

Nový typ CAM modulu podporující dekódovací systém Viaccess-orca s integrovanou 'kartou' Skylink podporuje dekódování satelitního vysílání Skylink v HD kvalitě.

Pro plnou funkčnost je nutné modul registrovat v zákaznickém systému Skylink, uhradit registrační poplatek 999,- Kč a dále vybrat z možností pravidelné platby servisního poplatku či některého z prémiových balíčků. Modul lze zakoupit vč. uvedených služeb viz 'Aktivace služeb' nebo po zakoupení provést přes zákaznickou zónu Skylink či některého z partnerů po celé ČR.

Modul je vhodný do všech satelitních přijímačů s podporou CI+ a televizorů se satelitním tunerem a slotem CI+. Vaše zařízení musí mít podporu CI+, pokud podporuje jen CI, nelze modul použít. 'Karta' je nedílnou součásti CAM a nelze jí od modulu oddělit.

Více o nabízených službách Skylink naleznete na stránkách www.skylink.cz • Diskuse | Modul CAM 701 Viaccess Neotion s kartou Skylink

Líbí se Vám toto zboží, ale jeho cena se Vám zdá příliš vysoká? Pak vyplňte cenu, která by se Vám u tohoto produktu líbila více a zadejte svůj e-mail. Dojde-li v budoucnu ke snížení ceny na Vámi požadovanou výši a níže, budete o této skutečnosti informováni. Chcete-li být tedy informováni při každém poklesu cenu, zadejte aktuální cenu výrobku.

Max. cena v CZK: E-mail:  

Provozovatel
 • Eltasat Group s.r.o.
  Nádražní 1797
  666 01 Tišnov
  IČO: 29314321
  DIČ: CZ 29314321