Tisk Tisk

EMP centauri 142A - MS5/4 EUP

Výrobce:EMP-centauri
Katalog. číslo:EMPMS54EUP4
Hmotnost položky:0.058 kg
Záruční lhůta:24 měsíců
Recyklační poplatek:v ceně zboží

Ukončen prodej.
Vyberte si prosím podobné zboží ze stejné kategorie.

:: Multipřepínač EMP 142A - MS5/4 EUP ::

Multipřepínač určený pro distribuci pozemního (pasivní průchod) a satelitního signálu z jedné družice (4 polarizace) pro 4 samostatné účastníky (účastnické zásuvky). Ovládání multipřepínače je zajištěno analogovými příkazy (10-14,5 / 15,5 - 20 V, 22 kHz OFF/ON). Napájení přijímače je realizováno ze satelitních přijímačů, LNB konvertor může být napájen pomocí externího zdroje 18 V DC například PA18. Multipřepínač je kompatibilní pouze z konvertory typu Quattro.

Jaký je využití hvězdicového multipřepínače?


Pokud potřebujete rozvést signál pro více účastníků, tak je zapotřebí použít právě multipřepínač. Pokud by jste rozváděli signál pro 4 účastníky, tak je vhodné použít konvertor s označením Quad. Ale pro více jak 4 účastníky nemáte jinou možnost, než použít právě hvězdicový multipřepínač. Maximální počet výstupu pro hvězdicové multipřepínače je zatím 32. Pokud budete chtít zapojovat více jak 32 účastníků, tak potřebujete kaskádové multipřepínače.

Jak vybrat vhodný hvězdicový multipřepínač?


Vždy je nutné vědět počet družic, které budete chtít přijímat a taky kolik účastnických zásuvek budete zapojovat.
Příklad:
budete chtít přijímat signál z družice Astra 1, Astra 3 a budete zapojovat 8 zásuvek. Takže potřebujete multipřepínač, který má 9 vstupů (2 družice) a 12 vstupů.
Sestava:
1x hvězdicový multipřepínač 9 vstupů, 12 výstupů (například Alcad MB-203)


Co když všechny výstupy nebudou zapojené?


V takovém případě je dobré je zaslepit zakončovacím odporem, například Alcad RC-110.

Jaký LNB konvertor se k multipřepínači používá?


K multipřepínačům se vždy používají konvertory s označením Quattro. Tyto konvertory mají 4 výstupy a každý výstup má určitou polarizaci. Jako například vertikál spodní pásmo, vertikál horní pásmo a to stejné u horizontálu. Každý multipřepínač má u vstupu napsáno, jakou polarizaci do něj můžete zapojit.

Parametry Multipřepínač EMP 142A - MS5/4 EUP:

 • 5x vstup

 • 4x výstup

 • Napájení multipřepínače z přijímačů

 • Napájení LNB pomocí externího zdroje 18V DC

 • Použití s konvertory Quattro

  • Diskuse | EMP centauri 142A - MS5/4 EUP

Líbí se Vám toto zboží, ale jeho cena se Vám zdá příliš vysoká? Pak vyplňte cenu, která by se Vám u tohoto produktu líbila více a zadejte svůj e-mail. Dojde-li v budoucnu ke snížení ceny na Vámi požadovanou výši a níže, budete o této skutečnosti informováni. Chcete-li být tedy informováni při každém poklesu cenu, zadejte aktuální cenu výrobku.

Max. cena v CZK: E-mail:  

Provozovatel
 • Eltasat Group s.r.o.
  Nádražní 1797
  666 01 Tišnov
  IČO: 29314321
  DIČ: CZ 29314321