Tisk Tisk

TechniSat DigiCorder ISIO C, 1 TB HDD, černý

Výrobce:TechniSat
Katalog. číslo:TECHDIGICORISCBL
Hmotnost položky:0.058 kg
Záruční lhůta:24 měsíců
Recyklační poplatek:v ceně zboží

Ukončen prodej.
Vyberte si prosím podobné zboží ze stejné kategorie.

:: TechniSat DigiCorder ISIO C, 1 TB HDD, černý ::

Tento přijímač je výrobcem TechniSat zařazen do prémiové řady PremiumLine. Tyto přijímače nejsou určeny pro přímý prodej prostřednictvím e-shopu. V případě Vašeho zájmu o tento přijímač nás prosím kontaktujte na eltasat@eltasat.cz. Na základě Vaší poptávky Vás budeme kontaktovat ohledně možnosti dodání zboží a dalších informací. Děkujeme.

FULL HD kabelový přijímač se dvěma tunery a dotykovým LED displejem. Přijímač je nadstandartně vybavený a vyznačuje se vysoce kvalitním obrazem a zvukem. Přesto však přijímač disponuje jednoduchým a přehledným menu.

Přijímač je vybaven 2x CONAX čtečkou a 2x CI slotem pro vložení přístupových karet / modulů. TechniSat DigiCorder ISIO C má zabudovaný 1TB pevný disk, na který můžete nahrávat Vaše oblíbené pořady. Díky dvěma tunerům je možné současně jeden program nahrávat a druhý sledovat. Pro tuto funkci je však nutné použít 2 přístupové karty a případně i moduly. Nahrávky jsou ukládány nekódované.

Co se týče multimédií, tak přijímač dokáže plně nahradit multimediální centrum. Po připojení k internetu (přes kabel nebo wifi) můžete prohlížet webové stránky, poslouchat internetová rádia a přijímat HbbTv. TechniSat DigiCorder ISIO C samozřejmě podporuje multimediální formáty jako .ts, .Xvid, .DivX, .avi, .vob, .mkv, .mov, .mp4 a .wmv.

Technické parametry TechniSat DigiCorder ISIO C, 1 TB HDD:  • Diskuse | TechniSat DigiCorder ISIO C, 1 TB HDD, černý

Líbí se Vám toto zboží, ale jeho cena se Vám zdá příliš vysoká? Pak vyplňte cenu, která by se Vám u tohoto produktu líbila více a zadejte svůj e-mail. Dojde-li v budoucnu ke snížení ceny na Vámi požadovanou výši a níže, budete o této skutečnosti informováni. Chcete-li být tedy informováni při každém poklesu cenu, zadejte aktuální cenu výrobku.

Max. cena v CZK: E-mail:  

Provozovatel
  • Eltasat Group s.r.o.
    Nádražní 1797
    666 01 Tišnov
    IČO: 29314321
    DIČ: CZ 29314321