Tisk Tisk

TechniSat DIGIT ISIO C, kabelový, černý

Výrobce:TechniSat
Katalog. číslo:TECHDIGISIOCBL
Záruční lhůta:24 měsíců
Recyklační poplatek:v ceně zboží
Naše cena: 9 780.00 Kč (vč. DPH)
DPH:21%
Dostupnost SKLADEM (dodání do 7 dnů) (kdy zboží dostanete?)
ks

:: TechniSat DIGIT ISIO C, kabelový, černý ::

Tento přijímač je výrobcem TechniSat zařazen do prémiové řady PremiumLine. Tyto přijímače nejsou určeny pro přímý prodej prostřednictvím e-shopu. V případě Vašeho zájmu o tento přijímač nás prosím kontaktujte na eltasat@eltasat.cz. Na základě Vaší poptávky Vás budeme kontaktovat ohledně možnosti dodání zboží a dalších informací. Děkujeme.

FULL HD kabelový přijímač se dvěma tunery. Přijímač je nadstandartně vybavený a vyznačuje se vysoce kvalitním obrazem a zvukem. Přesto však přijímač disponuje jednoduchým a přehledným menu.

Přijímač je vybaven 2x CONAX čtečkou a 2x CI slotem pro vložení přístupových karet / modulů. K TechniSatu DIGIT ISIO C je možné přes USB port připojit externí disk, na který můžete nahrávat Vaše oblíbené pořady. Díky dvěma tunerům je možné současně jeden program nahrávat a druhý sledovat. Pro tuto funkci je však nutné použít 2 přístupové karty a případně i moduly. Nahrávky jsou ukládány nekódované.

Co se týče multimédií, tak přijímač dokáže plně nahradit multimediální centrum. Po připojení k internetu (přes kabel nebo wifi) můžete prohlížet webové stránky, poslouchat internetová rádia a přijímat HbbTv. TechniSat DIGIT ISIO C samozřejmě podporuje multimediální formáty jako .ts, .Xvid, .DivX, .avi, .vob, .mkv, .mov, .mp4 a .wmv.

Technické parametry TechniSat DIGIT ISIO C, kabelový, černý:  • Diskuse | TechniSat DIGIT ISIO C, kabelový, černý

Líbí se Vám toto zboží, ale jeho cena se Vám zdá příliš vysoká? Pak vyplňte cenu, která by se Vám u tohoto produktu líbila více a zadejte svůj e-mail. Dojde-li v budoucnu ke snížení ceny na Vámi požadovanou výši a níže, budete o této skutečnosti informováni. Chcete-li být tedy informováni při každém poklesu cenu, zadejte aktuální cenu výrobku.

Max. cena v CZK: E-mail:  

Provozovatel
  • Eltasat Group s.r.o.
    Nádražní 1797
    666 01 Tišnov
    IČO: 29314321
    DIČ: CZ 29314321