Reklamní poziceTisk Tisk

Technisat Multytenne Quattro

Výrobce:TechniSat
Katalog. číslo:PARTECHMULTYQTR
Hmotnost položky:0.058 kg
Záruční lhůta:24 měsíců
Recyklační poplatek:v ceně zboží

Ukončen prodej.
Vyberte si prosím podobné zboží ze stejné kategorie.

:: Technisat Multitene Quattro ::

Satelitní parabolický set vysoce výkonné paraboly Satman 850 o průměru 85 cm a čtyř výkonných Quatro LNB, které jsou namontovány na pevných pozicích na multifokusu. Parabola má již přednastavené všechny 4 pozice Hotbird 13°, Astra 19,2°, Astra 23,5°, Astra 28,5°. Parabola Technisat Multytenne Quattro musí být zaměřena na pozici 19,2°E, ostatní pozice již není potřeba zaměřovat. Tento satelitní systém je určen pro příjem pro více účastníku a je založen na osvědčeném principu Multytenne.

Celý set se dodává v úhledně zabalené krabici na parabolu a příslušenství. Pro připojení více účastníků doporučujeme použít multipřepínač Technisat GigaSystem 17/8.  • Diskuse | Technisat Multytenne Quattro

Líbí se Vám toto zboží, ale jeho cena se Vám zdá příliš vysoká? Pak vyplňte cenu, která by se Vám u tohoto produktu líbila více a zadejte svůj e-mail. Dojde-li v budoucnu ke snížení ceny na Vámi požadovanou výši a níže, budete o této skutečnosti informováni. Chcete-li být tedy informováni při každém poklesu cenu, zadejte aktuální cenu výrobku.

Max. cena v CZK: E-mail:  

Provozovatel
  • Eltasat Group s.r.o.
    Nádražní 1797
    666 01 Tišnov
    IČO: 29314321
    DIČ: CZ 29314321