Tisk Tisk

TechniSat TechniCrypt IR CI+ Skylink, Dual Decrypt

Výrobce:TechniSat
Katalog. číslo:COMMIRTECHV3
Naše cena: 1 099.00 Kč (vč. DPH)
DPH:21%
Dostupnost NENÍ SKLADEM (kdy zboží dostanete?)
ks

:: CA modul TechniSat TechniCrypt IR CI+ Skylink ::

Dekódovací modul TechniSat TechniCrypt IR CI+ Skylink slouží pro sledování zakódovaných satelitních programů operátora Skylink ve všech TV a set-top-boxech, které jsou vybaveny CI slotem. Modul pracuje v kombinaci s příslušnou čipovou kartou v systému Irdeto PI-sys.

Modul je certifikovaný operátorem Skylink pro příjem satelitních programů tohoto operátora.

Dekódovací modul TechniSat TechniCrypt IR CI+ má k dispozici rodičovský zámek a také české menu.

Tento modul doplněn funkcí vypnutí chybových hlášení a podporou funkce Dual Decrypt, která umožňuje dekódovat 2 programy současně z jedné frekvence.
Tato funkce je však omezena kartou Skylink. Karta umožňuje streamovat jen určitý počet souborů (jeden pro video, druhý pro audio atd.). Ve skutečnosti to znamená, že v současné době je možné funkci využít například pro programy České televize na frekvenci 12344 (například sleduji ČT1 a nahrávám ČT :D), ale programy Nova HD a Prima HD, které jsou také na stejné frekvenci (11876) již tuto možnost nezvládají. Důvodem je právě větší počet souborů, než kolik karta umožní streamovat.

Nahrávka pořízená tímto dekódovacím modulem TechniSat TechniCrypt IR CI+ není šifrovaná a lze ji zpracovávat v PC (podmínkou je použití doporučeného firmwaru v přijímači).

Upozornění: Dekódovací modul TechniSat TechniCrypt IR CI+ obsahuje již nové rozhraní CI+, proto mohou být u některých přijímačů problémy ve spolupráci s tímto modulem. Modul nepracuje s PCI/USB satelitními kartami TechniSat.

   • Diskuse | TechniSat TechniCrypt IR CI+ Skylink, Dual Decrypt

Líbí se Vám toto zboží, ale jeho cena se Vám zdá příliš vysoká? Pak vyplňte cenu, která by se Vám u tohoto produktu líbila více a zadejte svůj e-mail. Dojde-li v budoucnu ke snížení ceny na Vámi požadovanou výši a níže, budete o této skutečnosti informováni. Chcete-li být tedy informováni při každém poklesu cenu, zadejte aktuální cenu výrobku.

Max. cena v CZK: E-mail:  

Provozovatel
  • Eltasat Group s.r.o.
    Nádražní 1797
    666 01 Tišnov
    IČO: 29314321
    DIČ: CZ 29314321