Tisk Tisk

TERRA TTX-420C (2xCI) - transmodulátor DVB-T/T2/C - 2xDVB-T (COFDM)

Výrobce:Terra
Katalog. číslo:R81613
Naše cena: 18 059.00 Kč (vč. DPH)
DPH:21%
Dostupnost NENÍ SKLADEM (kdy zboží dostanete?)
ks

:: TERRA TTX-420C (2xCI) - transmodulátor DVB-T/T2/C - 2xDVB-T (COFDM) ::

Transmodulátor Terra TTX-420C je zařízení pro příjem DVB-T/T2/C signálů, výběr požadovaných kanálů a jejich konverze na COFDM signál (DVB-T) v pásmu VHF/UHF. Zařízení umožňuje příjem zakódovaných satelitních kanálů za použití příslušných dekódovacích modulů. Zařízení obsahuje 2x slot pro modul. 


Jeden modul TTX-420C může přijímat dvě satelitní frekvence a převádět je do dvou sousedících DVB-T multiplexů s maximálním datovým tokem 31,66 Mbps (nemá filtraci PIDů). Modul lze používat i jako regenerátor měnič frekvence signálu.

V praxi to znamená, že jeden modul dokáže zprostředkovat 6 SD stanic nebo 2-3 HD stanice v jednom multiplexu (závislé na datovém toku požadovaných stanic). Jeden multiplex může obsahovat stanice z dvou transpondérů. Z pravidla by měl výsledný multiplex mít 10% volné kapacity z důvodů proměnlivých datových toků stanic. 

Programování modulu je zajištěno pohodlně přes webové rozhraní modulu, není zapotřebí žádného dalšího programátoru jako u jiných výrobců. 

Modul TTX-420C je určen výhradně pro volné stanice i pro zakódované stanice. V případě nutnosti dekóvání stanic je zapotřebí použití příslušeného dekódovacího modulu ! 

Kompletní řešení hlavní stanice TERRA pro systémy společné antény - systém nabízí celou řadu prvků, které lze zvolit podle aktuální potřeby a požadavků zákazníků. Neváhejte nás kontaktovat !  

   • Diskuse | TERRA TTX-420C (2xCI) - transmodulátor DVB-T/T2/C - 2xDVB-T (COFDM)

Líbí se Vám toto zboží, ale jeho cena se Vám zdá příliš vysoká? Pak vyplňte cenu, která by se Vám u tohoto produktu líbila více a zadejte svůj e-mail. Dojde-li v budoucnu ke snížení ceny na Vámi požadovanou výši a níže, budete o této skutečnosti informováni. Chcete-li být tedy informováni při každém poklesu cenu, zadejte aktuální cenu výrobku.

Max. cena v CZK: E-mail:  

Provozovatel
  • Eltasat Group s.r.o.
    Nádražní 1797
    666 01 Tišnov
    IČO: 29314321
    DIČ: CZ 29314321