Zobrazení: stručné / plné | Tisk

HD satelitní komplety pro 2 televize

HD satelitní komplety pro 2 TV :

Tyto komplety pro 2 TV obsahují vždy dva HDTV satelitní přijímače, které jsou pevně danou součástí kompletu. Pokud se přijímač vyrábí ve více barevných variantách je možno si vybrat tu, která vám více vyhovuje.

Dálší obsah kompletů je volitelný. Mezi volitelné komponenty  patří dekódovací karta, parabola, LNB konvertor s výstupem na dva televizory a koaxiální kabel, u něhož je možné navolit potřebnou délku, do kompletů jsou pak zahrnuty i F-konektory. K sestávám je možno přidat další komponenty od propojovacích kabelů, přes držáky, měřící přístroje nebo externí harddisky.

Nabízené HD satelitní komplety pro 2 TV vám vyřeší digitalizaci až pro dva televizory v té nejvyšší možné kvalitě. Komplety jsou určeny k propojení s LCD, LED a plazmovými televizory, které jsou označeny HD Ready nebo FULL HD nebo HD Ready 1008p. Tyto HD satelitní komplety umožňují příjem kanálů ve vysokém rozlišení např. ČT HD, Nova HD, Eurosport HD, Nova Sport HD apod.

Satelitní přijímače ve vysokém rozlišení jsou zpravidla doplněny o funkci upscaling, tzn. že vylepší obraz ze standardního rozlišení na obraz ve vysokém rozlišení. Televizní stanice tak nemusejí vysílat přímo v HD rozlišení, protože již díky upscalingu je obraz mnohonásobně lepší než u kompletů ve standardním rozlišení. Celkovým výsledkem je pak detailnější, barevnější a kvalitnější obraz a samozřejmě i velice kvalitní zvuk.

Vybrané oddělení HD satelitní komplety na 2 TV neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

Provozovatel
  • Eltasat Group s.r.o.
    Nádražní 1797
    666 01 Tišnov
    IČO: 29314321
    DIČ: CZ 29314321