Zobrazení: stručné / plné | Tisk

HD satelitní komplety pro 4 televize

HD satelitní komplety pro 4 TV :

Komplety v této sekci jsou sestaveny ze čtyř HD satelitních přijímačů, které jsou pevně danou součástí kompletu. Pokud se přijímač vyrábí ve více barevných variantách je možno si vybrat tu, která vám lépe vyhovuje.

Mezi povinné komponenty patří také dekódovací karta, parabola, LNB konvertor s výstupem na dva televizory a koaxiální kabel, u něhož je možné navolit potřebnou délku, do kompletů jsou pak zahrnuty i F-konektory. Tyto komponenty lze však upravovat, dle přání zákazníka. K sestávám je možno přidat další komponenty od propojovacích kabelů, přes držáky, měřící přístroje nebo externí harddisky, které nejsou povinnou složkou satelitního kompletu.

Nabízené HD satelitní komplety vám vyřeší digitalizaci až na čtyřech televizorech. Díky tomu budete moci sledovat programy v té nejvyšší možné kvalitě. Tyto komplety jsou určeny k propojení s LCD, LED a plazmovými televizory, které jsou označeny logem HD Ready nebo FULL HD nebo HD Ready 1008p. HDTV komplety umožňují příjem kanálů vysílaných ve vysokém rozlišení např. ČT HD, Nova HD, Eurosport HD, Nova Sport HD apod.

Satelitní přijímače ve vysokém rozlišení jsou zpravidla doplněny o funkci upscaling, tzn. že vylepší obraz ze standardního rozlišení na obraz ve vysokém rozlišení. Televizní stanice tak nemusejí vysílat přímo v HD rozlišení, protože již díky upscalingu je obraz mnohonásobně lepší než u kompletů ve standardním rozlišení. Celkovým výsledkem je pak detailnější, barevnější a kvalitnější obraz a samozřejmě i velice kvalitní zvuk.

Vybrané oddělení HD satelitní komplety na 4 TV neobsahuje žádné zboží. Zvolte prosím jiné oddělení nebo použijte vyhledávání pro nalezení Vámi požadovaného zboží.

Provozovatel
  • Eltasat Group s.r.o.
    Nádražní 1797
    666 01 Tišnov
    IČO: 29314321
    DIČ: CZ 29314321