Zobrazení: stručné / plné | Tisk

Irdeto

CA moduly pro dekódování Irdeto

CA modulyTelevizní programy z družic jsou převážně kódované. Dekódovací algoritmus je uložen na  dekódovací kartě. Pokud je čtečka karet Irdeto obsazena a nebo nevyhovuje, je další možností vložit dekódovací kartu do příslušného CA modulu Irdeto.

Systém Irdeto PI-sys je využíván u nových dekódovacích karet satelitních televizí Skylink, CS link a UPC Direct.

Vybrané CA moduly Irdeto jsou řešení pro Vás, pokud máte a nebo uvažujete o nové kartě Skylink a nebo CS link a chcete ji používat v přijímačích s jinou čtečkou karet než certifikovanou Irdeto a současně máte volný CI slot.

Cenový filtr: -
Výrobce:
Třídit zboží dle:
Smit Irdeto Professional 8 streamů SYNAPS CA modul Irdeto CI+ (Skylink ready, T-Mobile, Freesat)
Dostupnost zboží na objednávku
Dostupnost zboží Skladem
Smit Irdeto Professional 8 streamů SYNAPS CA modul Irdeto CI+ (Skylink ready, T-Mobile, Freesat)
Licencovaný profesionální dekódovací CA modul Irdeto Professional dokáže současné dekódování 8 stanic najednou, vhodný pro STA a IPTV.Tento CA modul... Více informací Licencovaný modul Irdeto od výrobce NEOTION. Zaručuje velmi dobrou spolupráci s HD přijímači. Více informací
9 490.00 Kč
(vč.DPH)
ks
999.00 Kč
(vč.DPH)
ks

Stránky: << | 1 | 2 |
IRDETO

Irdeto je společností zabývající se inovacemi softwaru, bezpečností a mediálními technologiemi předních společností na světě. Irdeto umožňuje nové formy distribuce televizního vysílání, širokopásmové mobilní zábavy a vyrábí řadu spotřebních zařízení. Irdeto pomáhá rozvíjet digitální satelitní již více než 40 let. V ČR se s výrobky Irdeto můžeme setkat především ve formě CA modulů pro dekódování Irdeto a čtečky Irdeto. V našem internetovém obchodě naleznete Irdeto součastí zvýhodněných setů.

Irdeto modul

Irdeto je typ CA modulu (Conditional Access) velikostně a vzhledově podobný PCMCIA kartě. Irdeto modul se umisťuje do CI slotu přístroje, kde zajišťuje dekódování signálu. Pro příjem českých, slovenských a prémiových kanálů paketů je nutné použit i přístupovou kartu, která se vkládá do Irdeto modulu. Největší konkurencí pro Irdeto modul je Cryptoworks.

Dekódovací modul IRDETO

Nabízené dekódovací moduly IRDETO pro karty IRDETO (ICE) Skylink, CS Link a freeSAT by UPC Direct zajistí příjem programů v novém kódovacím systému ještě ve větší kvalitě. To vše za nejlepší ceny na trhu.

CI modul IRDETO

CI modul IRDETO využijí všichni majitelé satelitních přijímačů s CI rozhraním. CI modul IRDETO je vyjímatelná čtečka karet zajištující komunikaci mezi dekódovací kartou a samotným satelitním přijímačem.

Provozovatel
  • Eltasat Group s.r.o.
    Nádražní 1797
    666 01 Tišnov
    IČO: 29314321
    DIČ: CZ 29314321