Tisk Tisk

Skylink Standard HD (IR)

Výrobce:Skylink
Katalog. číslo:PKSKYHD
Hmotnost položky:0.058 kg
Záruční lhůta:24 měsíců
Recyklační poplatek:v ceně zboží

Ukončen prodej.
Vyberte si prosím podobné zboží ze stejné kategorie.

:: Dekódovací karta Skylink Standard HD (IR) ::

Dekódovací karta Skylink Standard HD (IR) je určená pro sledování kódovaných českých a slovenských programů z nabídky operátora Skylink na území České nebo Slovenské republiky. Dekódovací karta pracuje POUZE v režimu IRDETO PI-sys. Kartu lze používat výhradně v licencovaných čtečkách Irdeto!

Programová nabídka DIGITAL:

Po zaregistrování dekódovací karty Skylink HD (IR) budou zpřístupněny české programy ČT1, ČT 1 HD, ČT2, ČT sport, ČT sport HD, Nova, Nova HD, Nova Cinema, Fanda, Prima Family, Prima Family HD, Prima Cool, Prima Love, Prima Zoom, TV Barrandov, Telka, Smíchov, ČT 24, TV Noe, Regionálnítelevize, Šlágr, Óčko TV a slovenské programy STV1, STV2, Markíza, Markíza HD, TV JOJ, JOJ Plus, DOMA, Dajto, Wau, TA3, TV8, CETV.

Po registraci karty získáte automaticky jako bonus dvouměsíční PROMO vysílání kompletní placené nabídky s vyjímkou programů pro dospělé zcela ZDARMA.

TATO DEKÓDOVACÍ KARTA JE NA 2 ROKY OSVOBOZENA OD PLATBY SERVISNÍHO POPLATKU (29,-Kč/měs.)

   

Doporučené satelitní přijímače pro tuto dekódovací kartu naleznete zde. • Diskuse | Skylink Standard HD (IR)

Líbí se Vám toto zboží, ale jeho cena se Vám zdá příliš vysoká? Pak vyplňte cenu, která by se Vám u tohoto produktu líbila více a zadejte svůj e-mail. Dojde-li v budoucnu ke snížení ceny na Vámi požadovanou výši a níže, budete o této skutečnosti informováni. Chcete-li být tedy informováni při každém poklesu cenu, zadejte aktuální cenu výrobku.

Max. cena v CZK: E-mail:  

Provozovatel
 • Eltasat Group s.r.o.
  Nádražní 1797
  666 01 Tišnov
  IČO: 29314321
  DIČ: CZ 29314321