AKTUALITY

11.09.2016
Skylink Live TV – nová služba v nabídce Skylinku

Provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, společnost M7 Group, informuje o oficiálním spuštění nové služby Skylink Live TV.

S potěšením informujeme, že od 12. 9. 2016 je pro zákazníky Skylinku k dispozici nová služba Skylink Live TV, díky které si mohou sledování televize vychutnat jako nikdy předtím.

Se Skylink Live TV již mohou všichni zákazníci Skylinku sledovat vybrané programy také na jiných zařízeních v domácnosti (chytrém telefonu, tabletu nebo PC), přehrávat pořady zpětně z 30hodinového archívu anebo sledovat filmy z videopůjčovny (Banaxi).

Pokud si navíc pořídí i nový HD satelitní přijímač Samsung EVO-S, který se do prodeje dostane v nejbližších týdnech, budou moci také zároveň sledovat a nahrávat až dva další pořady, používat svůj mobilní telefon či tablet jako chytrý ovladač, libovolně střídat zařízení při sledování pořadu, přerušovat a spouštět vysílání bez ztráty děje anebo získávat více informací díky rozšířenému programovému průvodci.

Věříme, že naši zákazníci tuto službu ocení a opět přispěje ke zvýšení komfortu při sledování satelitní televize Skylink.


07.09.2016
JOJ Family HD

Provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, společnost M7 Group informuje o zařazení nového programu JOJ Family HD, který je určen speciálně pro české televizní diváky.

5. 9. 2016 obohatí českou programovou nabídku Skylinku nový televizní program JOJ Family HD, který se stane součástí základního programového balíčku Digital.

JOJ Family HD je plnoformátová, multižánrová, rodinná televize, která českým divákům přinese to nejlepší z programové nabídky TV JOJ. Diváci se tak mohou těšit např. na československou verzi nejúspěšnější talentové soutěže Česko Slovensko má talent, novou reality show Soudní síň, úspěšné slovenské televizní seriály Naši, Dr. Dokonalý, Doktorka Ema, ZOO, anebo Kdyby bylo kdyby, ale také na nejnovější soutěžně zábavnou show Uhodni můj věk nebo slovenské sitkomy Hoď svištěm, Svět podle Evelyn a Dvojčata.

Celková vysílací struktura JOJ Family HD je do značné míry shodná s TV JOJ, a to včetně večerních zpravodajských pořadů. Program je vysílán z části v původním slovenském nebo českém znění a z části s českým dabingem.

Technické parametry pro naladění programu JOJ Family HD:

Satelit:
Astra 23,5°E
Kmitočet:
11 973 MHz
Vertikální
2/3
Symbolová rychlost:
29 900 kS/s
Norma:
Pilot:
OFF


Pro příjem programů vysílaných ve vysokém rozlišení HD je nutný HD satelitní přijímač (nejlépe s označením Skylink READY), což konkrétně znamená:

 • Diváci, kteří používají satelitní přijímač s označením Skylink READY, mají jistotu, že jejich přijímač je HD a budou tedy moci bez problémů přijímat i program JOJ Family HD. A navíc díky funkci „FastScan“, kterou je vybavena většina těchto přijímačů, nemusí nic ladit – program najdou automaticky naladěn na pozici 48.
 • Diváci, kteří používají HD satelitní přijímač bez označení Skylink READY, resp. bez funkce FastScan budou muset program JOJ Family HD nejprve naladit. V tom případě doporučujeme postupovat podle návodu k obsluze daného satelitního přijímače a použít výše uvedené technické parametry pro naladění.
 • Diváci bez HD přijímače nemohou přijímat žádné programy Skylinku v HD rozlišení – tedy ani program JOJ Family HD. Vzhledem k tomu, že již v průběhu roku 2016 bude naprostá většina programů Skylinku vysílat v rozlišení HD (resp. ve formátu MPEG-4), doporučujeme pořízení nového HD satelitního přijímače – navštivte některého z prodejců satelitní techniky anebo využijte zvýhodněné nabídky Skylinku.
   


05.09.2016
Volné vysílání stanice Cinemax

Provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, společnost M7 Group informuje o volném vysílání stanice Cinemax.

S potěšením informujeme, že v období od soboty 10. 9. od 6:00 do pondělí 12. 9. 2016 do 6:00 bude pro všechny zákazníky Skylinku s uhrazeným Servisním poplatkem nebo předplaceným základním nebo doplňkovým balíčkem uvolněna filmová stanice Cinemax. Diváci se mohou těšit na excelentní výběr titulů, jako například premiéru nového seriálu Quarry anebo drama Partyzán.

Standardně je program dostupný v balíčcích HBO MaxPack a Komplet. Takto si jej budou moci naladit navíc i všichni ostatní zákazníci Skylinku.

Technické parametry pro naladění stanice Cinemax:

Satelit
Astra 23,5°E
Kmitočet:
12 090 MHz
Vertikální (V)
2/3
Symbolová rycholost:
29 900 kS/s
Norma:
Pilot:
OFF

Program je vysílán ve formátu SD/MPEG-4. Pro jeho příjem je nutný HD satelitní přijímač (nejlépe s označením Skylink READY).


11.02.2015
Změna cen Servisního poplatku

Provozovatel česko-slovenských satelitních platforem Skylink a CS Link, společnost M7 Group, oznamuje změnu Servisního poplatku (SP), platnou od 1. 4. 2015.

K 1. dubnu 2015 se u obou platforem mění výše Servisního poplatku, souvisejícího s poskytováním služeb satelitní televize. Zákazníci mohou i nadále volit mezi pravidelnou měsíční platbou (SIPO, Inkaso z účtu) a jednorázovou platbou na 12 nebo 24 měsíců. Detailní přehled nových podmínek je uveden v následující tabulce.

Způsob úhrady SP

Česká republika

Slovenská republika

Pravidelná měsíční platba
(pouze SIPO nebo Inkaso z účtu)

     55 Kč

  2

Jednorázová platba na 12 měsíců

   935 Kč

34

Jednorázová platba na 24 měsíců

1 485 Kč

54

Placené programové balíčky Skylink

SP zahrnut v ceně

SP zahrnut v ceně

Cenově nejvýhodnější variantou zůstává pravidelná měsíční platba prostřednictvím služby SIPO nebo Inkasa z účtu. Pravidelnou platbu lze nastavit v Zákaznické zóně na webu Skylinku.

Nové podmínky se budou jednotlivých zákazníků týkat postupně, v závislosti na datu splatnosti SP  pro danou dekódovací kartu, které lze ověřit na www.skylink.cz (Ověření služeb na kartě).

Pro karty s předplaceným SP nebo některým z programových balíčků Skylink na období delší než do 1. 4. 2015 budou nové podmínky účinné až k poslednímu dni předplaceného období. I nadále platí, že SP je již zahrnut v ceně všech placených balíčků z nabídky Skylink, pro jejich předplatitele se tedy nic nemění.

Základní programová nabídka Digital / Digital HD, přístupná pro dekódovací karty s uhrazeným SP, nyní obsahuje 48 programů, z toho 12 ve vysokém (HD) rozlišení.

 

 


03.12.2014
Nové HD programy v nabídce Skylink

Provozovatel česko-slovenské satelitní platformy Skylink, společnost M7 Group informuje o novinkách a změnách v programové nabídce.

Skylink rozšiřuje bohatou nabídku programů vysílaných ve vysokém rozlišení HD o dalších 6 programů.

Od 2. 12. 2014 si zákazníci budou moci vychutnat v té nejvyšší kvalitě téměř všechny české a slovenské televizní stanice. K programům ČT1 HD, ČT Sport HD, Nova HD, Prima HD, Nova Sport HD a Markíza HD tak nově přibydou i programy Nova Cinema HD, Fanda HD, Prima COOL HD, JOJ HD, JOJ Plus HD a Dajto HD.

Všechny nové programy jsou zařazeny do balíčku Digital HD, který je přístupný všem zákazníkům Skylinku s uhrazeným Servisním poplatkem.

K uvedenému datu začnou na nové pozici vysílat i tři stávající programy - Nova HD, Prima HD a Nova Sport HD. Tyto programy zůstanou na své původní pozici do počátku ledna příštího roku.

Celkově nyní budou zákazníci Skylinku moci sledovat 34 HD programů. 

 

Parametry pro naladění všech nových programů:

Satelit:                                   Astra 23,5°E

Frekvence:                           11 876 MHz

Polarizace:                           Horizontální

Symbolová rychlost:           29 900 kSps

FEC:                                       3/4

Norma:                                  DVB-S2 / 8PSK

Pilot:                                      ON

 

Pro příjem HD programů je nutný HD satelitní přijímač (nejlépe s certifikátem Skylink READY).

NABÍDKU SKYLINK READY PŘIJÍMAČŮ NALEZNETE NA TOMTO ODKAZU


nejnovějších 5 | všechny | zpět na úvod

Provozovatel
 • Eltasat Group s.r.o.
  Nádražní 1797
  666 01 Tišnov
  IČO: 29314321
  DIČ: CZ 29314321